Ana Sayfa Krediler Worldcard Borcuna Nasıl Taksit Yapılır

Worldcard Borcuna Nasıl Taksit Yapılır

Worldcard Borcuna Nasıl Taksit Yapılır

Ekonomik kriz nedeni ile artan kredi kartı borçları ödenmez hale geldi. Kemiğe dayanan kredi kartları için borç taksitlendirmesi yapılıyor. Biraz rahatlayabilmeniz için Worldcard borcuna nasıl taksit yapılır faiz oranı nedir kaç paraya kadar ve kaç taksite borcunuzu bölebilirsiniz hepsini bu konuda bulabileceksiniz. Bir heves ile aldığınız kredi kartları işsizlik ile birleşince dolan limitleri için tek çare kredi kartına taksit yapmak kaldı.

<h3>WorldCard Hangi Bankaya Ait ? </h3>

Worldcard kullanan beş ayrı banka bulunuyor. Tek bir bankaya ait değildir. Beş bankanın ortak kartı olduğu için de kullanım alanları en geniş kampanyaları en fazla olan kredi kartı. Dünyanın en değerli ilk bankaları arasında olan Yapı Kredi, Worldcard konusunda öncülük etmiştir. 23 Yıl önce ülkemizde çıkan kart ile özellikle taksit erteleme reklamlarında tanıştık. En çok puan kazandıran kredi kartıdır. TEB Bankası kredi kartı seçenekleri arasında bulunmaktadır. Vakıfbank aracılığı ile yine Worldcard alabilirsiniz. Katılım bankaları arasından Albaraka World Card taksit ertelemesi veren bankalar arasındadır. Albaraka kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneği mevcuttur. Çok fazla şubesi olmayan Anadolubank World Kart borcu konusunda yine yardımcı olacaktır. Yapı Kredi bankasından World Card sahibi olmanız ile diğer dört bankadan almanız arasından fark yoktur.

WorldCard Hangi Bankaya Ait

<h4> Worldcard Borcuna Taksit Nasıl Yapılır ?</h4>

Kredi kartını bu ay ödeyemeyeceğim mi diyorsunuz? Sizin için kredi kartı borcunuzu ertelemenin fırsatını anlatıyoruz. Eğer Worldcard sahibi iseniz ekstrenize taksitlendirme yapabilirsiniz. 2019 Worldcard güncel faiz oranı %2,25 olarak belirlendi. Worldcard borcuna nasıl taksit yapılır ? Bunun ön şartı taksitli alışverişlere taksit olmamasıdır. Sadece bu ay içerisinde yaptığınız nakit harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Faiz oranı hesap kesim ekstresi ile işlemeye başlar.

<h4> Worldcard Ödemesini Erteleme </h4>

Taksitlendirme yapmak ile ödeme erteleme farklı şeylerdir. Bu ay ödeyecek durumda değil ancak gelecek ay yada 2 ay sonra tüm borcunuzu kapatmak istiyorsanız ödeme erteleme sizin için mantıklıdır. Ödeme erteleme seçeneği 3 aya kadar kullanılabilirken taksitlendirme 12 aya kadar yapılabilmektedir.

Worldcard ödemesini erteleme

<h4> Worldcard Borcu Nasıl Taksitlendirilir</h4>

Kart borcu olanlar için son şans olan Worldcard borcuna nasıl taksit yapılır çok kolay. Öncelikle online bankacılık üzerinden kredi kartı borcunu taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Eğer online bankacılığınız yok ise ATM aracılığı ile de kredi kartı borcuna taksit yapabilirsiniz. Atm’den kredi kartı borcuna taksit nasıl yapılır diye korkmayın. Ödeme seçeneklerinden taksitlendire tıkladığınızda size sunulan tekliflerden birisini seçmek zorundasınız. Tabi ödeme erteleme de taksitlendirme de faize tabiidir. İkisi ile de uğraşamam derseniz telefonunuzdan müşteri hizmetlerini ararsanız eğer, kredi kartı borcu nasıl taksitlendirilir konusunda yardımcı olacaklardır. Farklı banklara ait kredi kartı borcu taksitlendirme haberlerini ilgili konumuzdan okuyabilirsiniz. İNG Bank Kredi kartı borcu taksitlendirme ayrıntıları.

kredi kartı borcu nasıl taksitlendirilir.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz