Ana Sayfa Finans-Piyasalar Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Nasıl Alınır

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Nasıl Alınır

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Nasıl Alınır

Dalgalanan döviz kuru ve ülkenin yakın tarihli dış borç ödemeleri inşaat sektörünü yakından etkiledi. Vakıfbank konut kredisi nasıl alınır merak ediliyor. Normal konut kredileri %2 üzerinde iken ile kredi vereceğini açıklayan Vakıfbank belirli şartlar çerçevesinde en uygun 2019 konut kredisi reklamını sundu.

Vakıfbank Konut Kredisi Nasıl Alınır Şartları Nedir

2019 en uygun konut kredisi veren banka olarak Vakıfbank ilk sıraya adını yazdırdı. Konut kredileri düşüyor diye sevinmeye başlayanlar için önemli bir bilginin altını çizmek istiyorum. 0,98 faizli krediyi sadece Vakıfbank’ın anlaşmalı inşaat projelerinden kullanabilirsiniz. Direk inşaat firmasından da alma zorunluluğunuz bulunuyor. Yani projenin desteklediği inşaattan şahıs tapulu aynı daireyi alsanız dahi kullanamazsınız. Burada sadece anlaştığı firmanın dairesini ilk siz üzerinize almanız gerekiyor. Kredi için de maksimum 500,000 TL kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Konut Kredisi

0.98 Faizli Konut Kredisi Veren Projeler

Adım İstanbul / Başakşehir. Projede bir daire sahibi olmak istiyorsanız toplamda 1,000,000 TL altına imza atmanız gerekecek.
Ağaoğlu Çekmeköy projesi için konut fiyatlarını marka değerinden biliyorsunuz.
Ayazma Emlak Konutları, Başakşehir.
Vadi Tepe Göl Evleri, Başakşehir.
Başkent Emlak Konutları, Çankaya.
Emlak Konut Avrupa Park Evleri, Bahçekent.
Evora evleri, Merkez Efendi – Denizli.
Evvel İstanbul, Kayaşehir.
Gebze Emlak Konutları 3. Etap.
İnistanbul, Topkapı.
Uplife, Kadıköy.

Vakıfbank faizli konut kredisi

Yukarıda listelediğimiz projelerden bir ev almak istiyorsanız Vakıfbank 0.98 kredi faiz oranı ile sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak söylediğimiz gibi buradan ev almış birinden 0.98 faiz ile ev alamazsınız. Bu durumda şahıstan ev alma kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu kredi faizi de %2 civarındadır. Vakıfbank konut kredisi nerede geçerli olduğunu anlattım. Yatırımlarınızı iyi yere yaptığınızda uzun vadede kazanç sağlayacağını unutmayın.

Vakıfbank faizli konut kredisi

Değişen ekonomik dengeler dolayısı ile banka kendi müşterisi olan inşaat firmaları ile anlaşmalar yapmıştır. Amaç durgunlaşan Türkiye ekonomisi içerisinde hareketlenme yaratmak ve şirketlerin batmasını engellemektir. Bireysel kredi başvurunuzda size fazlası ile yardımcı olunacaktır ancak kendiniz bir daire bulursanız konut kredisi faizi %2 üzerinde olacaktır. Ya da siz bu projelerden bir ev aldınız satmak istiyorsunuz alacak kişi sizin yararlandığınız faizden evi alamayacağını bilmeniz gerekmektedir. Kısa vadeli al sat işlemi için iyi düşünmelisiniz onun dışında yatırım her zaman kazandırır. vakıfbank konut kredisi nasıl alınır diye düşünmeyin. Eğer yeterli kredi çekebilir KKB puanına ve gelirine sahipseniz herhangi bir şubeye gittiğinizde 0.98 faizli konut kredisini sorduğunuzda sizin ile hemen özel olarak ilgilenip çay söyleyeceklerinden emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz