Albaraka İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Albaraka bankası, ülkemiz üzerinden çok fazla şubeye sahip olmayan islami kökenli bi banka olarak bilinmektedir. Fakat yine de iyi bir müşteri kesimine sahip olan bu banka ile ilgili sorunlar ve işlemler ile alakalı olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen oldukça fazla müşteri de bulunmakta. Bizde sizler için bu yazımızda Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma […]

Albaraka İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
20 Kasım 2019 20:55 | Son Güncellenme: 26 Kasım 2019 22:47
17
A+
A-

Albaraka bankası, ülkemiz üzerinden çok fazla şubeye sahip olmayan islami kökenli bi banka olarak bilinmektedir. Fakat yine de iyi bir müşteri kesimine sahip olan bu banka ile ilgili sorunlar ve işlemler ile alakalı olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen oldukça fazla müşteri de bulunmakta. Bizde sizler için bu yazımızda Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını araştırdık.

Albaraka Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler?

Albaraka çağrı merkezine 0 850 222 56 66 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden telesekretere yönlendirildikten sonra kredi kartı işlemleri, kayıp – çalıntı bilgileri, hesap işlemleri, kredi başvurusu ve kampanyaları ile ilgili işlemlerin hepsini gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Bunun haricinde çağrı merkezine bağlanmaya gerek kalmadan, kredi kartı şifresi alma ya da değiştirme, eft sorgusu yapma ve çalışma aralıkları hakkında bilgi almak gibi birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Albaraka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki yönergeyi takip edebilir ve telesekreter menüsünü hızlıca atlayabilirsiniz.

  • Albaraka bankası ile iletişime geçmeniz ile beraber, ilk olarak sizi bir telesekreter karşılayacaktır. Çağrı merkezi üzerinden bir yetkili ile iletişime geçmek için sadece ”0” tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Bunun haricinde ”1” tuşuna basarak bankacılık işlemleri, ”2” tuşuna basarak şifre ve parola işlemleri, ”3 tuşuna basarak kayıp ya da çalıntı, ”4” tuşuna basarak kredi kartı işlemleri ve ”5” tuşuna basarak kar payları ya da döviz hakkında işlemler gerçekleştirebilir ya da bilgi alabilirsiniz.

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuşlama işlemlerini tamamlamanızın ardından yoğunluğa göre değişmekle beraber en geç 10 dakika içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.