Ana Sayfa Krediler Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme ING Bank

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme ING Bank

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme ING Bank

Kredi kartı harcamalarınızı öteleyerek taksitler halinde ödeyebilirsiniz. ING Bank kredi kartı borcu taksitlendirmesi yapmanız için Online bankacılık kullanıyorsanız evinizde yada internet olan yerlerde kullanmıyorsanız ATM bankamatiklerinde halledebilirsiniz. Anlaşacağınız tutarda sabit aylık taksitlere bölünecek. İNG Bank kredi kartı nasıl taksitlendirilir, kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneklerini anlatalım.

<h3>İNG Bank Kredi Kartını Taksitlendirmek</h3>

Alışveriş sırasında taksit istermisiniz diye sorduklarında faiz işlemeden yararlanmış olursunuz. Kartın bünyesinde kampanya şartlarından sunulan taksitlerde faiz işlemez. Ancak taksitlendirme yapmadan yaptığınız harcamalar için siz sonrada taksitlendirme talep ederseniz 2019 için şuanki güncel faiz %2,25 olarak işlenecektir. Faiz oranı içerisinde BSMV ve KKDF ücreti dahildir. Taksitlendirme için minimum 50 TL yurt içi harcamanız olması gerekmektedir. Yurt dışı harcamaları taksitlendirilememektedir. Casino harcamaları ise kredi kartından nakit çekme faizi adı altında işlem görmektedir. Kobi kredi kartlarınız için maksimum 9 ay, şahsi kredi kartlarınız için maksimum 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Kartı borcu taksitlendirme

<h4>Kredi Kartı Ödemesini Taksitlendirmek</h4>

İhtiyacınız için kredi çekerek masraf yapacağınıza kredi kartınızdan ödemelerinizi gerçekleştirip evraksız kefilsiz taksitlendirme yapabilirsiniz. Bireysel müşteriler için 7000 TL ye kadar kredi tutarını taksitlendirmesine İNG Bank izin veriyor. Alt limit olarak ta 50 TL üzerinden yapılıyor. 12 Ay eşit taksite böldürebilirsiniz. Taksitli olan alışverişlerinizi ekstra taksitlendiremezsiniz. Sadece güncel nakit alışverişlerinizi kredi kartı borcu taksitlendirme başlığı altında öteleyebilirsiniz.

<h4>Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nereden Yapılır ?</h4>

En kolay taksitlendirme işlemini online bankacılık kullanıyor iseniz internet şubenize girerek yapabilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonu İNG Bank uygulaması aracılığı ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın İNG Bank yazan ATM makinesi üzerinden de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken kredi kartınızı ATM makinesin sokup ödeme seçeneklerinden taksitlendirme yap demeniz. Bunun dışında ING Bank müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı borcunu taksitlendirme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nereden Yapılır

<h4> Kredi Kartı Borcu </h4>

Kredi kartınızdan istediğiniz zaman nakit avans ta alabilirsiniz. Bu avansınızı da taksitlendirebilmeniz mümkün. 7000 TL tutarına kadar bankaya gitmeden kredi kartınızdan limiti olması halinde taksitli kredi kullanabilir ödeme seçeneğini 12 aya kadar yayabilirsiniz. Aylık taksitleriniz sabit olup nakit avans çektiğiniz gün faiz oranı güncel olandan işleme alınır. Bu gün İNG Bank faiz oranı %2,25 üzerinden işlem görmektedir. Ancak sizden sigorta ve başka evrak istemedikleri için en hızlı kredi yöntemidir. 24 saat ne zaman isterseniz ATM aracılığı ile direk paranızı alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz