Ana Sayfa Banka İletişim Denizbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

11 Nisan 1997 yılında kurulan ve Rusya merkezli Sberbank’ın alt kuruluşu olan Denizbank, kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini ön plana alan bir politika benimsemiştir. Bu süreçte çiftçilere, esnaflara, kobilere, yatırımcılara toplumun her kesiminden insana özel teklifler sunan Denizbank, Türkiye’de en çok kredi veren bankalar arasında gelmektedir. Ülke çapında geniş bir şube ve ATM ağına sahip olan Denizbank, müşterilerinin şubeye ulaşamadığı yahut şubeye gelemediği zamanlarda bankacılık işlemlerinin bir telefon ile yapılmasına imkan veriyor.

Nitekim 2005 yılında faaliyete geçen Denizbank müşteri hizmetleri, günün her saatinde Denizbank müşterileri için hizmet veriyor. Denizbank’ın sunduğu hizmetlerle ilgili yaşanılan sorunlar yahut Denizbank’tan alınan hizmetlere ilişkin istek ve taleplerinizi müşteri hizmetlerine iletebilir ve dönüt alabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank, müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen müşterilerini, çağrı merkezinin etkin olarak kullanılabilmesi ve yoğunluğun önlenebilmesi adına ilk olarak sesli yanıt sistemine yönlendirmektedir. Nitekim müşteri hizmetleri ile yapılabilen birçok işlem bu sesli yanıt sistemi aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Sesli yanıt sistemini kullanan müşteriler zamandan tasarruf edebilirler. Ancak müşterilerin sesli yanıt sistemi ile istek ve taleplerinin yerine getirilmesi mümkün olmadığı zamanlarda, sesli yanıt sisteminde zaman kaybetmemeleri için de Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak mümkündür.

Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ilk olarak Denizbank’ta kayıtlı olan telefon numaranızla müşteri numaranızın birbirini doğrulaması gereklidir. Nitekim ancak Denizbank’ta kayıtlı bulunan telefonunuz üzerinden müşteri hizmetlerini aradığınızda direk bağlanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak yerine internet bankacılığı üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yaptığınız girişlerde kayıtlar oldukça yüksek güvenlik önlemleri ile beraber koruma altına alınmasından ötürü herhangi bir hırsızlık ya da gasp gibi durumda yaşanmamaktadır.

Yine de Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz;

  • İlk olarak banka üzerinden kayıtlı olan cep telefonunuzdan 444 0 800 ya da 0850 222 08 00 telefon numaralarından birini tuşlayın.
  • Aramanızın ardından sesli yanıt sistemi çıkacaktır. TC kimlik numaranızı girin ve bankamatik kartınızın son dört hanesini de verdikten sonra aşağıda söyleyeceğimiz tuşlamaları gerçekleştirin.
  • Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için ilk olarak ”5” daha sonrasında yine ”5” ardından ise ”0” tuşunu girin.
  • Bunun ardından kısa bir süre sonra Denizbank bankasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve sorunlarınız ya da işlemleriniz üzerine yardım alabilirsiniz.

Denizbank iletişim

Denizbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için yaptığınız tuşlamalar yılın belli zamanlarında güncellenmektedir. Bu nedenle Denizbank’ın güncellediği tuş kombinasyonlarını sitemizden takip ederek öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz