İş Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası, kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana büyük bir müşteri potansiyeli edinen İş Bankası, çiftçiden öğrenciye, küçük esnaftan kobiye kadar her kesime hizmet veriyor. İş Bankası müşterilerine verdiği hizmetlerle ilgili olarak yaşanan sıkıntıları anında çözebilmek adına günün her saatinde çağrı […]

İş Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
22 Kasım 2019 14:14 | Son Güncellenme: 26 Kasım 2019 22:48
35
A+
A-

Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası, kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana büyük bir müşteri potansiyeli edinen İş Bankası, çiftçiden öğrenciye, küçük esnaftan kobiye kadar her kesime hizmet veriyor. İş Bankası müşterilerine verdiği hizmetlerle ilgili olarak yaşanan sıkıntıları anında çözebilmek adına günün her saatinde çağrı merkezi ile müşterilerine destek veriyor. Bu kapsamda İş Bankası müşterileri gün içerisinde kullandıkları finansal ürünlerle ilgili sorun yaşamaları halinde İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak yardım alabilirler.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

İş bankası müşteri hizmetlerine 444 02 02 veya 0850 724 0 724 numaraları hatları arayarak ulaşabilir ve aşağıdaki işlemleri kısa bir talimat ile yaptırabilirsiniz.

 • Eft, havale işlemleri
 • Virman işlemleri
 • Kredi çekme, kredi ödeme
 • Kredi kartı kayıp çalıntı işlemleri
 • Kredi kartı bakiye sorgulama, hesap limiti arttırma
 • Banka kartı bakiye sorgulama
 • Fatura ödeme, yatırım yapma
 • Son kampanyalardan haberdar olma
 • Krediye başvuru yapma, son faizler hakkında bilgi alma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası, Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almasından dolayı mesai saatleri içerisinde çağrı merkezine yüzbinlerce çağrı gelmektedir. Nitekim bu durum iş bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen insanlar için oldukça can sıkıcı hale gelmektedir. Bu bağlamda öncelikle müşteri hizmetleri aracılığıyla yaptıracağınız işleri, internet bankacılığı aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı ile işleminizi halledemezseniz o halde aşağıdaki yönergeyi takip ederek İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

 • İlk olarak 444 02 02 yahut 0850 724 0 724 numaralı hatlardan birini arayın.
 • 0850 724 0 724 numaralı hattı ararsanız karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır. Bu aşamada klasik telesekreter kayıtlarını dinlememek adına “0” tuşuna basarak hızlıca geçiş yapabilirsiniz.
 • 444 02 02 numaralı hattı aramanız halinde sırasıyla “5”, “9”, “5”, “2” tuşlarına basın.

Tuşlama kombinasyonlarını tamamlamanızın ardından telesekreter sizi doğrudan müşteri temsilcisine yönlendirecektir. Mesai saatleri içerisindeki yoğunluğa göre değişmekle beraber en geç 10 dakika içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuşlamanız gereken tuş kombinasyonları bazı dönemler güncellenmektedir. Bu kapsamda sitemizi takip ederek son tuş güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.