Ana Sayfa Banka İletişim Ziraat Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, Ziraat Bankası müşterilerinin şubeye yahut ATM’ye gitmeden birçok işlem yapmasını sağlıyor. Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, şubelerinde yaşanan yoğunlukların azalması açısından şubeden yapılabilecek tüm işlemlerim müşteri hizmetleri kanalıyla yapılmasına imkan veriyor. Nitekim Ziraat Bankası ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri 0850 220 00 00 numaralı hatta bağlanarak çözebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Ziraat Bankası, çağrı merkezine bağlanmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı hatlarını arayabilirsiniz. Telesekretere bağlandığınızda TC Kimlik numaranızı, varsa hesap veya kredi kartı bilgilerini girerek size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Çağrı merkezinde ilk olarak sizi kullandığınız ürünlerle ilgili bilgilendirme yapan telesekreter karşılayacaktır. Bu menüde yardım istediğiniz konuyla ilgili menüleri tuşlayarak doğrudan sorunlarınızı telesekreter yardımı ile çözebilirsiniz. Yaşadığınız problem telesekreter yardımı ile çözülememesi halinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine, telesekreter menüsünü dinlemeden direk bağlanmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı telefonları arayın. Karşınıza çıkacak olan sesli kayıt sisteminde “1” tuşuna ardından “6” tuşuna ve “0” tuşuna basın. Bu tuş kombinasyonunu uygulayarak 1-2 dakika içerisinde Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezindeki yoğunluğun azaltılması ve bankacılıkla ilgili yaşanılan sorunların telesekreter menüsünden çözülmesinin yaygınlaştırılması amacı ile direk bağlanma tuş kombinasyonları zamanla değişmektedir. En güncel tuş kombinasyonunu öğrenebilmek adına sitemizi takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Hangi İşlemler Yapılabilir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri aracılığıyla şubeye gitmeden birçok işlem yapılabilir. Müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi kartı kayıp çalıntı işlemleri, kredi veya kredi kartı borç ödeme işlemleri, havale ve eft işlemleri, yatırım ve fatura ödeme işlemleri kolaylıkla telesekreter yardımı ile gerçekleştirilebilir. Bunların dışında Ziraat Bankası internet ve telefon bankacılığı hakkında yaşanan sorunlar ile ilgili olarak da müşteri temsilcisinden yardım alınabilir.

Ziraat Bankası müşterisi olmayan ancak Ziraat Bankasından kredi, kredi kartı gibi finansal hizmetler almak isteyen kişiler de müşteri temsilcisine bağlanarak son kampanyalar, kredi faiz oranları, kredi kartı ücretleri hakkında bilgi alabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz