Ana Sayfa Bankacılık Vakıfbank Para Puan Kampanyaları

Vakıfbank Para Puan Kampanyaları

Her banka daha çok kredi kartı müşterisine sahip olmak ve kredi kartının kullanımın teşvik etmek için zaman zaman müşterilerine çeşitli alışveriş kampanyaları ve avantajları sunarlar. Bu bankalardan biri de Vakıfbank’tır. Bu yazımızda Vakıfbank’ın müşterilerine sundukları kampanyalar ve bu kampanyalardan faydalanma şartlarından bahsedeceğiz.

1- Gıda Alışverişlerinde 50 TL World Puan Seninle Kampanyası

Vakıfbank World kart ile 1-30 Eylül tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektöründe tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde 50 TL değerinde world para puanı hediye alabilirsiniz. Müşteri bu kampanyadan en fazla 50 TL world puan kazanabilecektir ve kampanyalar müşteri bazlıdır. Ana karta bağlı olan ek ve sanal kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bu kampanyada aynı gün aynı üye işyerinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Burada amaç kredi kartını farklı zamanlarda ya da farklı iş yerlerinde kullandırtmaktır. Kampanyaya katılmak isterseniz Vakıfbank mobil uygulamasında yer alan cepte kazan üzerinden hemen katıl tuşu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya fiziki pos üzerinden ya da sanal pos üzerinden yapacağınız alışverişlerde dahildir. Eğer tercih kartlı iseniz bu kampanyaya katılımınız ücretli olacaktır. Katılım ücreti 4.99 TL’dir kazandığınız world para puanlar 7 Ekim 2021 tarihine kadar kartınıza tanımlanacak ve ertesi gün kullanıma hazır hale gelecektir. Kazandığınız world puanları en geç 21 Ekim 2021 tarihine kadar kullanmanız gerekecek aksi takdirde kullanılmayan world puanlar geri alınacaktır.

 2-Akaryakıt Alışverişlerinde 50 TL World Puan Seninle Kampanyası

Vakıfbank World kart ile 1-30 Eylül tarihleri arasında akaryakıt sektöründe tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde 50 TL değerinde world para puanı hediye alabilirsiniz. Müşteri bu kampanyadan en fazla 50 TL world puan kazanabilecektir ve kampanyalar müşteri bazlıdır. Ana karta bağlı olan ek ve sanal kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bu kampanyada aynı gün aynı üye işyerinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Burada amaç kredi kartını farklı zamanlarda ya da farklı iş yerlerinde kullandırtmaktır. Kampanyaya katılmak isterseniz Vakıfbank mobil uygulamasında yer alan cepte kazan üzerinde hemen katıl tuşu ile katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya fiziki pos üzerinden ya da sanal pos üzerinden yapacağınız alışverişlerde dahildir. Eğer tercih kartlı iseniz bu kampanyaya katılımınız ücretli olacaktır. Katılım ücreti 4.99 TL’dir kazandığınız world para puanlar 7 Ekim 2021 tarihine kadar kartınıza tanımlanacak ve ertesi gün kullanıma hazır hale gelecektir. Kazandığınız world puanları en geç 21 Ekim 2021 tarihine kadar kullanmanız gerekecek aksi takdirde kullanılmayan world puanlar geri alınacaktır.

3- E-Ticaret Alışverişlerinde 50 TL World Puan Seninle Kampanyası

Vakıfbank world kart ile 1-30 Eylül tarihleri arasında tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri peşin e-ticaret alışverişlerinizde 50 TL değerinde world para puanı hediye alabilirsiniz. Kampanyaya sadece peşin işlemler dahildir. Müşteri bu kampanyadan en fazla 50 TL world puan kazanabilecektir ve kampanyalar müşteri bazlıdır. Ana karta bağlı olan ek ve sanal kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bu kampanyada aynı gün aynı üye işyerinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Burada amaç kredi kartını farklı zamanlarda ya da farklı iş yerlerinde kullandırtmaktır. Kampanyaya katılmak isterseniz Vakıfbank mobil uygulamasında yer alan cepte kazan üzerinde hemen katıl tuşu ile katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya fiziki pos üzerinden ya da sanal pos üzerinden yapacağınız alışverişlerde dahildir. Eğer tercih kartlı iseniz bu kampanyaya katılımınız ücretli olacaktır. Katılım ücreti 4.99 TL’dir kazandığınız world para puanlar 7 Ekim 2021 tarihine kadar kartınıza tanımlanacak ve ertesi gün kullanıma hazır hale gelecektir. Kazandığınız world puanları en geç 21 Ekim 2021 tarihine kadar kullanmanız gerekecek aksi takdirde kullanılmayan world puanlar geri alınacaktır.

4-Mobil Temassız Ödeme İle25 TL World Puan Seninle Kampanyası

Vakıfbank mobil temassız ödeme ile 1-30 Eylül tarihleri arasında tek seferde farklı günlerde yapılacak her 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5TL toplam 25TL world para puanı hediye alabilirsiniz. Kampanyaya sadece peşin işlemler dahildir. Müşteri bu kampanyadan en fazla 25 TL world puan kazanabilecektir ve kampanyalar müşteri bazlıdır. Ana karta bağlı olan ek ve sanal kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bu kampanyada aynı gün 75 TL ve üzeri alışverişlerinizin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak isterseniz Vakıfbank mobil uygulamasında yer alan cepte kazan üzerinde hemen katıl tuşu ile katılım sağlayabilirsiniz. Mobil temassız ödeme sadece Android ve NFC özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Eğer tercih kartlı iseniz bu kampanyaya katılımınız ücretli olacaktır. Katılım ücreti 4.99 TL’dir kazandığınız world para puanlar 6 Ekim 2021 tarihine kadar kartınıza tanımlanacak ve ertesi gün kullanıma hazır hale gelecektir. Kazandığınız world puanları en geç 20 Ekim 2021 tarihine kadar kullanmanız gerekecek aksi takdirde kullanılmayan world puanlar geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz