Ana Sayfa Krediler Card Finans Puanlarını İnternetten Nasıl Harcarım ?

Card Finans Puanlarını İnternetten Nasıl Harcarım ?

Card Finans MTV taksitlendirme

31 Aralık son gün olan Card Finans puanlarını internetten nasıl harcarım hangi sitelerde kullanabilirim ? Son 3 gün kala kredi kartı puanlarınızı harcamak için size Card Finans desteği veren internet sitelerini araştırdık. Silinmeden harcama yapmak için elinizi çabuk tutun. Altın mı almak istersiniz kredi kartı puanlarınız ile market alışverişinizi mi tamamlamak istersiniz ?

Card Finans Puanlarını İnternetten Harcayabileceğiniz Siteler

Kredi kartında biriken puanlar ile alışveriş yapabileceğiniz siteler için son üç gün. Yeni yılda silinecek olan puanlarınızı 31 aralık 2018 saat 23:59 a kadar onaylı bir şekilde kullanmanız gerekiyor. En büyük alış veriş sitelerinden birisi olan N11 başta olmak üzere e-bebek.com, koctas.com.tr, ikea.com.tr, ciceksatis.com, tchibo.com.tr, lidyana.com, tozlu.com, bavul.com adreslerinden harcayabilirsiniz.

Card Finans Puanlarını İnternetten Harcayabileceğiniz Siteler

Card Finans N11 de Puanlar ile Alışveriş

Hemen hemen her sektörü içerisinde bulunduran Doğuş grubuna ait Türkiye’nin en büyük internet sitelerinden birisi N11.com adresinde Card Finans puanlarınızı harcayabilirsiniz. Yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı sepete attığınızda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçin. Açılan menüde Card Finans puanlarımı kullan seçeneğini aktif edin. Kartınızda yeterli puan olması durumunda N11 harcamanız Card Finans kredi kartınızda bulunan puanlarda yapılacaktır. Kredi kartı puanları ile internetten alışveriş hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Card Finans Puanlarını İnternetten Nasıl Harcarım

Son günler geldi kapıya dayandı. N11 dışında sitelerden alışveriş yaparken de Card Finans puanlarınızı kullanabilirsiniz. Sevdiğinize yıl başında ciceksatis.com adresi üzerinden bir hediye gönderip mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Evinizin eksiğini yine evinizden çıkmadan para ödemeden kredi kartı puanlarınız ile koctas.com.tr üzerinden sipariş edebilirsiniz. Hatta kargo ücretini de yine Card Finans bonus puanlarınızdan yapabilirsiniz. Puanların geçerli olduğu internet siteleri sınırlıdır. Daha çok büyük siteler puan kullanılmasına izin vermektedir.

Kredi Kartı Puanları ile İnternetten Alışveriş

Kredi Kartı Puanları ile İnternetten Alışveriş

Bankanın size her harcamanıza karşılık verdiği bonus paralardır. Siz her kart ödemesi yaptığınızda 1,40 oranında ödemeyi alan kişiden kesinti olmaktadır. Ertesi gün oranları ile çalışmayanlar ise 30 gün boyunca ödemeyi beklemektedirler. Arada edilen karlardan ortalama bir tutarı banka belirler ve size bonus para olarak yollar. Bu parayı kullanabilmeniz yasaldır. Direk nakit para hukuki çerçevede kartınıza yansıyamasa da kontor alımından altın alımına kadar puan paralarınızı kullanabiliyorsunuz. Her kartın kampanyaları farklı. Worldpuan kullanılan internet siteleri için alakalı konumuzu okuyabilirsiniz. Acele edin son gün 31 aralık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz