Ana Sayfa Krediler PTT Emekli Kredisi Başvuru Şartları TEB Jet

PTT Emekli Kredisi Başvuru Şartları TEB Jet

PTT Emekli Kredisi Başvuru Şartları

TEB Jet için PTT Emekli kredisi başvuru şartları çok kolay hemen tamamlayarak formu doldurabilirsiniz. Herhangi bir PTT şubesinden gişeye teslim edeceğiniz formunuza bir hafta içerisinden TEB bankasından yanıt gelecektir. Emekli kredisi çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Devletin de desteği ile birlikte emeklilere kredi veren PTT aslında sadece bir aracıdır. Sorumlu sadece bankadır. Sizin başvurularınızı yine banka değerlendirmemektedir.

PTT Kredi Başvurusu

Ptt kredi başvurusu sms ile yapılamıyor. Sadece kendiniz vekalet olmaksızın şahsen kimliğiniz ile başvuru yapmanız gerekiyor. Kimlik fotokopiniz ile birlikte başvuru formunu PTT gişesinden teslim etmeniz TEB Jet kredisi için yeterlidir. Düşük faizli emekli kredisi nasıl çekebilirim diye düşünmeyin bırakın PTT sizin için en mantıklı çözümü söylesin. Kredi tahsis ücreti almayan Teb Bankası ile devletin ortak çalışmasıdır.

PTT Emekli Kredisi Başvuru

PTT Emekli Kredisi Özellikleri

Minimum 2,500 den başlayarak 40,000 TL’ye kadar kredi talep edebilirsiniz. Sizin geçmişinize bağlı olarak krediniz onaylanır. Durumu bildiren telefon aldıktan sonra yine PTT şubesinden işlemlerinizi tamamlayıp paranızı alabilirsiniz. Taksit ödemelerinizi PTT şubesine yapabiliyor olmanız en güzel özellik. Hatta emekli maaşınıza otomatik ödeme bağlayıp hiç şubeye gitmeden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi için en az 3 aylık en fazla 36 aylık taksit yapabilirsiniz. Yaş sınırı olması emeklileri üzmektedir. 70 yaşına kadar bu destekten faydalanabiliyorsunuz. Taksitleriniz 70 yaşına basmadan önce bitmiş olması gerekiyor. Eğer size uygun değil ise 83 yaşına kadar emekli kredisi veren bankalar konumuza bakabilirsiniz. PTT emekli kredisi başvuru şartları kimliğinizden ibarettir.

PTT emekli kredisi özellikleri Teb Jet kredisi

PTT emekli kredisi başvurusu yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 60,000 TL’ye kadar kredi veren bankalar bulunuyor. Her bankanın farklı faiz uygulamaları bulunuyor. Teb Jet kredi tahsis ücreti almayan emekli yanında olan bankalardan birisidir. İng Bank kredi postam başvurusu ile aynı anda yapabilirsiniz. Onaylar geldikten sonra  geri ödemesi en düşük olan kredi seçeneğini tercih edebilirsiniz. PTT emekli kredisi özellikleri arasından en iyisini personel sizin şartlarınıza göre söyleyecektir ve kararı size bırakacaktır.

Emekli İçin En İyi Kredi Hangisi ?

Geri ödemesi en düşük krediyi bırakın sizin yerinize PTT hesaplasın. Siz başvuru formunuzu ilettiğinizde 8 banka ile çalışan PTT sizin için tek tek teklif toplayacak. Sizin istediğiniz kriterlerde kredinizi onaylayacak ve size en düşük geri ödemesi olan bankayı sunacak. Bundan sonra sizin tek yapmanız gereken şubede imzanızı atıp nakit paranız ile çıkmanız olacak. Her ay emekli maaşınızı alıp PTT gişesinde kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Devlet kurumundan başvuru yapmanın kolaylığı ve güveni ile kredi kullanabilirsiniz. Emeklilerin yanında olan kuruluşlara teşekkür ediyoruz. PTT emekli kredisi başvuru şartları sürecini geçtikten sonra kredinizi almadan önce hayat sigortası zorunludur aklınızda olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz