Ana Sayfa Krediler İnternetten Kredi Kartı Puanlarını Kullanabileceğim Siteler

İnternetten Kredi Kartı Puanlarını Kullanabileceğim Siteler

İnternetten Kredi Kartı Puanlarını Kullanabileceğim Siteler

31 Aralık 2018 tarihinden önce kredi kartınızda biriken para puanlarınızı kullanmanız gerekiyor. 2019 yılında kullanılamayacak olan puanları aynı zamanda internetten kredi kartı puanlarını kullanabileceğim siteler üzerinden de kullanıp bitirebilirsiniz. Puanlarınız silineceği için düşünmeden hepsini yılbaşı öncesinde doya doya harcayın.

Her kredi kartı puanının geçerli olduğu siteler farklılık göstermektedir. Hangi kartı kullanıyorsanız internet sitesi harcaması yapabilmeniz için sizlere yardımcı olmak için araştırma yaptık. 31 Aralık tarihinden önce fiziki kullanmayacağınız puanlarınızı, kredi kartı puanlarını kullanabileceğim siteler üzerinden bitirebilirsiniz. 2019 yılına yansımayacak puanlarınızı tüketmeniz için son günler.

İnternetten Kredi Kartı Puanlarını Kullanabileceğim Siteler

Card Finans Puanlarını Kullanabileceğiniz Siteler

Kart Finans sahibi iseniz kartınızdaki birikmiş puanlarınızı 31 aralık öncesinde harcayabileceğiniz siteleri sizin için tek tek araştırdık. Card Finans puanlarınızı kullanabileceğiniz siteler : n11.com, e-bebek.com, koctas.com.tr, ikea.com.tr, ciceksatis.com, tchibo.com.tr, lidyana.com, tozlu.com, bavul.com adreslerinden harcayabilirsiniz.

Worldpuan Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

Kazandığınız puanlarınızı Hizlial.com, kliksa.com, koctas.com.tr, tekzen.com.tr, hepsiburada.com, kangurum.com.tr, teknosa.com, e-bebek.com.tr, markafoni.com, 724tikla.com ya da hayat arkadaşınıza bir sürpriz yaparak biletix.com internet sitelerinde kullanabiliyorsunuz. Worldpuan kullanabileceğiniz internet siteleri üzerindeki geniş ağı ile en çok tercih edilen kredi kartıdır. Yapı Kredi bankası kazanılan Worldpuan harcaması konusunda Tv reklamları ile de sık sık tanıtım yapmaktadır.

Yapı Kredi Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

En önemli harcamayı destekleyen Axess kartı sahipleri puanları ile altın alabiliyor. Gramaltin.com sitesi üzerinden Axess kartınızda olan puanlarınız ile gram altın harcaması yaparak direk nakite döndürüp yatırım yapma şansınız var. Ayrıca Axess puanlarının kullanıldığı internet siteleri n11.com, e-bebek.com, teknosa.com ve gittigidiyor.com siteleridir. 2019 yılına girmeden önce puanlarınızı kullanmayı unutmayın. Axess puanlarıın kullanıldığı internet siteleri linkimizi inceleyin.

Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

Kredi Kart Bonus Puanları ile İnternetten Alışveriş Yapılan Siteler

Yeni yıla girmeden önce harcama yapabileceğiniz en güzel sitelerden birisi Migros sanal market. Bunun dışında bonus puanlarınızı internetten harcamak istiyorsanız, n11.com, e-bebek.com, teknosa.com, gittigidiyor.com ve morhipo.com sitelerini tercih edebilirsiniz. Axess kartı gibi bonus puan sahibi kartlarınız ile gramaltin.com internet sitesinden de alışveriş yaparak puanlarınızı yatırıma dönüştüre biliyorsunuz.

Kredi Kart Bonus Puanları ile İnternetten Alışveriş Yapılan Siteler

Paraf Card puanlarınızı teknosa, n11 ve e-bebek üzerinden tüketebilirsiniz.
Maximum kart puanlarınızı da koctas.com.tr üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Kredi kartınızın özelliğini bilmiyor iseniz kartınızı fiziki olarak elinize alıp arka yüzünü çevirdiğinizde altta bilgiler kısmında yazacaktır. Aynı zamanda ön yüzünde de simgesel hangi grupta olduğu yazacaktır. İnternetten kredi kartı puanlarını kullanabileceğim siteler konusuna eklemeniz var ise yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz