Ana Sayfa Banka İletişim QNB Finansbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1987 senesinde kurulan ve kısa sürede gösterdiği gelişim sayesinde QNB firmasına satılan QNB Finansbank, faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana bireysel ve kurumsal olmak üzere milyonlarca müşteri kitlesi elde etti. Dijital, internet bankacılığı alanında Enpara sistemiyle çığır açan QNB Finansbank, müşterilerine verdiği bankacılık hizmetleri için en az miktarda ücret talep ederken bir yandan da çok uygun faiz ve vade seçenekleriyle müşterilerine kredi vermektedir.

QNB Finansbank, para transferleri için müşterilerden transfer ücreti de talep etmediği için ülkemizde milyonlarca insan Finansbankı tercih ediyor. QNB Finansbank, vatandaşların bu kadar yoğun ilgisine cevap verebilmek adına birkaç tane çağrı merkezini faaliyete geçirmiştir. Bu sayede QNB müşterileri, QNB Finansbank müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanarak aldıkları hizmetlerle ilgili sorunlarını tek talimat ile çözebiliyor.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank; hem kurumsal hem de bireysel bankacılık alanında milyonlarca müşteriye hizmet vermesinden dolayı gün içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanmada oldukça büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Gün içerisinde QNB Finansbank’tan aldığı bankacılık hizmetleri ile ilgili yaşadığı sorunlara çözüm arayan müşteriler, QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak istemektedirler. Ancak gün içerisindeki yoğunluğa göre beklemekten sıkılan kullanıcılar, sorunlarını çözmeden telefonlarını kapatmak zorunda kalırlar. Ancak bu sıkıcı süreyi beklemek istemeyenler QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmayı deneyebilirler. Bu kapsamda QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.

  • İlk önce 0850 222 09 00 QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri telefon numarasını tuşlayın ve arayın.
  • Telesekreterin bağlanmasının ardından ”1” tuşunu tuşlayın.
  • Sonrasında ise ”5” tuşuna dokunun ve ardından da ”4” numarasına basın.
  • Sinyal sesi ile beraber temsilcilerin boş olma durumuna göre sizi müşteri hizmetlerine bağlayacak ve sorunlarınız ile ilgili olarak çözümler aramanıza yardımcı olacaktır.

Yapmış olduğunuz işlemler ile beraber QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda kısa yolları takip edebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer çağrı merkezi üzerinde yetkililerin doluluk durumu müsait ise hemen bağlanıp iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz