Ana Sayfa Krediler Papara Müşteri Hizmetleri

Papara Müşteri Hizmetleri

papara müşteri hizmetleri

Ülkemizde ünlü banka firmalarının arasında yer alan Papara müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yaptığı bu çalışmalarla ülkemizde oldukça tanınmıştır. Bizlere iletişim sağlamak için çoğu zaman farklı farklı yöntemler denemiştir ve başarılı da olmuştur.

2016 yılında sizlere elektronik bankacılık hizmetini sağlamak için İlker Diker o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin bankacılık düzeyinin gelişme sürecine yardımcı olmuştur.

Genel merkezi İstanbul Üsküdar’dadır. Papara ‘Paradan İyisi Papara’ vizyonu ile öne çıkmıştır. Kurumsal, ticari, KOBİ yanı sıra bireysel ve özel bankacılık hizmetleri de sunmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin en iyi bankaları sırasına girmektedir.

Bunlardan ayrı sizleri en iyiye ulaştırmak için kartınıza yaptığınız yatırımlarda sizden belirli bir miktara kadar ücret kesmemektedir. Bu miktarlar Yatırım ve Çekim olarak 2’ye ayrılmaktadır ve her ay 500 TL’ye kadar sizden ücret tahsil etmemektedir. Papara’nın sizlere sunmuş olduğu başka hizmetler var mıdır? 

Papara Online Bilgi

Papara kurumsal olan web sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Web sitesinin her bölümünden aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bankacılık işlemleri hakkında bilgi edinmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde 7/24 istediğiniz birden fazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara uygulamasını App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Giriş yapıp hesaplarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Para gönderme veya çekme, kredi ve fırsatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Sizin de bir Papara kartınız olmasını istiyorsanız öncelikle hesabınızı oluşturup, onaylayıp Papara kartı istemenizdir. Kartınızı adresinize ücretsiz sipariş edebilirsiniz.

Yaklaşık 1 hafta içerisinde sizlerin eline ulaşacak olan Papara kart ile istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz. Papara uygulamasında farklı kart türlerini de bulabilirsiniz. Bu kart türleri Papara Black Kart, Papara Sanal Kart, Papara Lite Kart, Papara Edu Kart gibi kartlardır ve bu kartlardan istiyorsanız belirli bir miktar ödeyerek adresinize bu kartlardan getirtebilirsiniz. Papara Çağrı merkezi iletişim numarası nedir?

Papara Çağrı Merkezi

Papara kartınız ile ilgili aradığınız bilgileri Web sitesinde bulamadıysanız çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Yapacağınız banka işlemleri için gerekli bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezi numarası 0850 340 0340 ‘dır. Yapacağınız bu aramalar için hattınızdan ücret tahsil edilebilir. Müşterilerine sunduğu bu kadar hizmetle birlikte ülkemizde saygınlığı da artmaktadır. 

Papara sizlere birden fazla hizmet vermektedir. Bazı firmalardan üstün olan Papara Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Papara ‘ya işlemlerinizde güvenebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Papara hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik.

Papara Müşteri Hizmetlerinden, online bilgi, çağrı merkezine kadar bahsettik. Papara hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. Papara çağrı merkezi ve iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmakta güçlük çektiğiniz durumlarda online iletişim seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz