Ana Sayfa Banka İletişim Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin en büyük özel banka kuruluşlarından birisi olan Yapı Kredi Bankası, sağladığı finansal hizmetlerle ilgili olarak yılın her günü ve her saati müşteri hizmetleri aracılığıyla destek veriyor. Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin şubeye gelmeksizin ekstra bir vakit harcamadan telefon bankacılığı ile istediği işlem yapmasına izin veriyor.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine 0850 222 0 444 ve 444 0 444 numaralı hatları arayarak ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlandıktan sonra telefon bankacılığı aracılığıyla; kredi kartı ödeme, kredi kartı kayıp – çalıntı, hesap bakiye sorgulama, hesap bilgisi öğrenme, kredi çekme, kredi ödeme, son kampanyalar hakkında bilgi almak gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmadan evvel telesekreter yardımı ile kredi kartı şifresi alma, değiştirme, eft sorgulama, çalışma saatleri öğrenme gibi işlemlerini de yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezinde gün içerisinde yaşanan yoğunluğun önlenmesi amacıyla müşteri hizmetlerine bağlanmadan evvel müşterileri bir telesekreter menüsü karşılamaktadır. Genellikle sıkıcı bir süreçten oluşan bu telesekreter menüsünü geçmek için aşağıdaki yönergeyi uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak 0850 222 0 444 veya 444 0 444 numaraları hatlardan birini arayarak Yapı Kredi Bankası çağrı merkezine bağlanın.
  • Açılan telesekreter menüsünde hesap bilgileriniz ile TC kimlik bilgilerinizi doldurun.
  • Bilgilerinizin onaylanmasından sonra gelecek ses kaydında “2” tuşuna akabinde “0” tuşuna basın.
  • Tuşlama işlemlerinin tamamlanmasının ardından sıra olmaması halinde 2-3 dakika içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisine kolay yoldan bağlanmak için uygulamanız gereken bu tuş kombinasyonu, bazı dönemler güncellenmektedir. Bu nedenle güncellenen tuş kombinasyonlarını öğrenmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz