Ana Sayfa Bankacılık Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?
Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart yeni nesil avantajı bol kredi ve banka kartıdır. Ziraat Bankası Bankkart nedir, sunduğu olanaklar nelerdir, kredi kartı başvurusu nasıl yapılır detaylar yazımızda.

Ziraat Bankkart müşterilerine taksitli alışveriş yapabilme imkanı sunar. Kart için alınmış olan şifre hem kredi kartı hem de banka kartı için geçerli olacaktır. Yurtiçi ve yurtdışında geçerli olacak bu özellik sayesinde alışverişlerinizi çok daha güvenli şekilde yapabilirsiniz. Temassız ödeme özelliğine sahip olan kredi kartı günlük 120 TL’ye kadar temassız ödeme imkanı veriyor. Aynı zamanda kredi kartını acil nakit ihtiyaçlarınız içinde kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu bakımdan acil nakit avans özelliği üzerinden, aldığınız avansı peşin veya taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankkart Özellikleri

Ziraat Bankkart özellikleri bakımından zengin olup, alışverişin daha avantajlı hale çekilmesine yardımcı olur. Anlaşmalı üye işyerleri üzerinden yapılan alışverişlerde Ziraat Bankkartta biriken liralar daha katlı şekilde müşteriler tarafından kullanılabilir.

Öğrenim kredisi veya burs alan öğrenciler Bankkart ile faizsiz olarak alışveriş yapabilir. Hesabında yeterli limit bulunmayan kişiler her ay belirli bir miktarda nakit avans çekebilir. Peşin harca ertele özelliğine sahip olan Combo kredi kartı yapılan alışveriş ödemelerinin ertelenmesine olanak tanır. En az 1 en fazla 3 dönem olarak erteleme yapmaya imkan tanıyan kredi kartının bu özelliğinden yararlanmak için en fazla 10 bin TL’lik harcama yapmanız gerekir.

Ayrıca nefes ayları özelliğiyle de dikkat çekici gözüken Ziraat Bankası Combo kredi kartı ödeme yapmakta güçlük çektiğiniz dönemlere çare olacak. Bu özellik üzerinden ekstre borcunun tamamını ödeyemeyen kişiler yüzde ellilik kısmını ödeyerek, kalan kısmı faizsiz olarak ödeme hakkına sahiptir. Bu özellikten yararlanmak isteyen kişilerin mobil olarak ilgili numara üzerinden başvuruda bulunması gerekir.

Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu

Bankkart combo kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok farklı yol bulunuyor. Sizin için uygun başvuru yöntemi belirleyerek Bankkart combo kredi kartı başvurusunda bulunabilir, bundan sonraki süreçte alışverişlerinizi çok daha rahat şekilde tamamlayabilirsiniz.

0850 220 00 00 numarası üzerinden direkt olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden de Combo kredi kartı başvuruları alınmaktadır. Resmi sitede yer alan Combo kredi kartı başvuru alanından formu eksiksiz bir şekilde doldurarak, başvuru işlemini kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size en yakında bulunan Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek kredi kartı başvurusunda bulunabilir, kısa süre içinde başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

12 ay vade imkanı sunan bu kredi kartın en büyük avantajı, ücretsiz taksitli nakit avans hizmeti vermesidir. Bu sayede kullanıcılar acil nakit ihtiyaçlarını kartın nakit avans özelliği sayesinde hemen giderebilir. Ayrıntılı bilgi ve Ziraat Bankası Combo kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankası resmi web sitesini incelemeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz