Ana Sayfa Krediler Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank yeni yıl kredisi SMS başvurusu nasıl yapılır şartları nedir ne kadar kredi kullanabilirsiniz ? Bunun için yapmanız gereken sadece bir SMS atmak. 50.000 TL’ye kadar yeni yıl kredisi alabilirsiniz. Ödemelerin 2019 da başlayacak olması büyük avantaj. 36 Aya kadar 2,32 faiz oranı ile Vakıfbank yeni yıl kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Şartları

SMS ekranına KREDI yazıp boşluk bırakın. TC Kimlik numaranızı yazın boşluk bırakıp istediğiniz kredi tutarını yazın. 5724 alıcı numarasına gönderin. Kredinizi 2,32 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Onay gelmesinin ardından 250 TL kredi tahsis ücreti ödemek zorundasınız. Maksimum limit olan 50.000 TL ve 36 ay kredi kullanmanız durumunda aylık ödemesi 2216 TL olarak 3 yıl sürmektedir. Yıllık 39,60 oranına gelmektedir. Toplam geri ödemeniz tahsis ücreti ile birlikte size maliyeti 80.000 TL yi geçmektedir. Daha düşük talepleriniz için %0,5 olarak kredi tahsis ücreti alınır. Kredinizi kullanabileceğiniz çeşitler ;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksitli olarak geri ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.
Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi SMS Başvurusu

Vakıfbank 0.98 faizli konut kredisi ile de sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Faiz oranlarının 2 nin üzerinde olduğu günlerde 500.000 TL’ye kadar Vakıfbank konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Özellikle devlet güvencesi ve desteği ile vatandaşlara verdiği kamyanlar ile ön plana çıkıyor. Sizlere en uygun krediyi aralık ayında Vakıfbank yeni yıl kredisi adı ile alabilirsiniz. %3 oranlarına yakın ihtiyaç kredilerinin yanında kampanya yapan bankamız ihtiyaç sahiplerine 2,32 oranı ile destek oluyor.

Vakıfbank Kredileri

Özellikle bu yıl emekliye şartsız faizsiz kefilsiz kredi veren banka olarak biliniyor. Vakıfbank Euro ve Dolar devlet tahvili için de yanınızda. Hem devlet bütçesine katkıda bulunmak aynı zamanda Dolara 2.5, Euro bakiyenize yüzde 4 faiz oranlarından yararlanmak için aracılık yapan bankadır. İhtiyacınıza göre gelir belgesiz kredi yada, kefilsiz modelleri inceleyebilirsiniz. Öğrencileri de unutmayan devlet bankası en çok kredilerin yüzde 3 oranına yaklaştığı günümüzde verdiği 0.98 konut kredisi oranları ile dikkat çekiyor. Sizler de sitemizin arama kutusuna yazarak tüm Vakıfbank kampanyalarını ve haberlerini görebilirsiniz. Sizlere detayları ile Vakıfbank yeni yıl kredisi SMS başvurusu nasıl yapılır anlattık. Sorularınızı yorumlardan bizlere sorabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz