Öğrencilere Burs Veren Zengin İş Adamları

Öğrencilere Burs Veren Zengin İş Adamları
21 Aralık 2018 15:42 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2019 00:02
0
A+
A-

Eğitim almak isteyen ancak imkanı olmayan öğrencilere burs veren zengin iş adamları doğrudan yanınızda. Gerçekten okumak isteyen ve ihtiyacı olanlara yardım eden zengin iş adamları eğitimin önemini vurguluyor. Eğer siz de iş adamlarından okul süreniz boyunca burs almak bunun yanında iş hayatının en ileri gelen isimleri ile tanışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Öğrenciye burs veren iş adamları sizin hayat boyu yanınızda olacak bunu unutmayın.

Öğrencilere Burs Veren Zengin İş Adamları ile Tanışma Fırsatı

Türkiye şartlarında üniversite mezunu olana kadar gerekli olan maddi imkanlar bir zorluk iken diploma sahiplerinin iş bulabilmesi ise apayrı bir zorluk. İş adamlarından eğitim süresi içinde burs almanız aslında onlarla tanışma fırsatınız. Onları yarinde ziyaret edip ayrıca projelerinizi kağıda dökmeniz onları memnun edecektir. Özellikle bu iş adamlarının içinde bulunduğu işi göz önüne alarak proje geliştirip sunarsanız üniversite hayatınız boyunca rahat edeceğiniz gibi mezun olduktan sonra iyi bir işi de garantileyerek en iyi yatırımı yapmış olursunuz. İş adamları sizlere gezmeniz için para vermiyor. Siz bursu alıp evde yan gelip yatıp alttan dersleriniz ile uğraşırsanız kaybedeceğiniz burstan daha önemli bir iş adamının size sunduğu istihdam olanağı olacağını unutmayın.

Öğrenciye Hangi Banka Kredi Veriyor ?

Öğrencilerin ilk hayali geri ödemesiz burs sahibi almak. Burs almak için özellikle zengin iş adamları ile tanışmak için can atılır. Onlardan burs alabilmek için iletişimler kullanılır. Her şeyin bittiği noktada ise öğrenci çaresiz kredi kullanmaya zor kalır. Bu durumda öğrenciye hangi banka kredi veriyor 2019 yılının en çok merak edilen konusu. Sizlere detaylı açıkladığımız konumuzu inceleyebilirsiniz.

Öğrenciye Hangi Banka Kredi Veriyor 2019

İş Adamlarından Nasıl Burs Alınır ?

İş adamlarından üye olduğu dernekler vardır. Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Derneği, İbrahim Çeçen Vakfı, Piyale Paşa Gayrimenkul gibi iş adamlarının üyesi olduğu dernekleri ziyaret edin. Toplantılarına mümkün olduğunca katılın ve fikirlerinizi ciddi şekilde raporlarla destekleyerek belirtin. İş adamlarının sizi fark etmesini sağlayın. Onların bulunduğu söyleşi ve brifing tarihlerini takip edin. Yani iş adamlarına hep yakın olun. Bunun dışında Borusan Otomotiv de bu konuda çok cömerttir. İş adamlarının direk mail iletişimlerini internetten araştırın. Onlara durumunuzu açıklayıcı olarak anlattıktan sonra gelecek planlarınızı sunun. Kendilerinden randevu talep ederek içerisinde bulunduğunuz ekonomik durumun sizi engellediğini söyleyin. İş adamları eğer mailinizi okur ise mutlaka cevap vereceklerinden emin olun. Ancak konu başlığı burs içeriği de okulum için zorlanıyorum burs veriyor musunuz gibi bir yazıya kimse geri dönmez. Burada yaratıcılığınızı kullanın. Öğrencilere burs veren zengin iş adamları kimdir listesini yaparak başlayabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Berdel dedi ki:

    Zor durumdayım üniversite okuyorum yardım edin lütfen

  2. Nilüfer dedi ki:

    Calismayan yaşlı bir babanın sekiz evladından biriyim gerçekten hayat şartları zor ama kimimize daha zor keşke bende alabilsem bir burs geri ödemeli de olsa razıyım