İng Bank Farklı Atm’den Para Çekme Masrafı Yok

İng Bank Farklı Atm’den Para Çekme Masrafı Yok
22 Aralık 2018 20:52 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2019 00:02
0
A+
A-

İng Bank tüm bankaların ATM sinden çekilen komisyonu kendisi karşılamaya karar verdi. Eğer sizin de İng Bank ATM kartınız var ise dilediğiniz bankamatikten komisyonsuz para çekebilirsiniz. İNG Bank Atm’si aramanıza gerek yoktur. Kullanım ağını bir anda genişletmiş olan banka aynı zamanda faiz oranları ile de yenilikçidir.

İng Bank Atm Kartı ile Başka Bankanın Atm’sinden Para Çekmek

Hangi banka ile çalışıyorsanız o bankanın ATM’sini kullanıyorsunuz. Ancak İNG’li iseniz komisyon ödemeden tüm bankaların ağından ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. İNG Bank dışındaki ATM kartları sadece kendi banka ATM makinelerinde ücretsiz olarak para çekme işlemi sunarken İNG’li iseniz tüm ATM leri kullanabilirsiniz. Artık sizin bankanızda sıra var ise bile hangi bankada sıra yok ise kartınızı sokarak paranızı alıp gidebilirsiniz. Bu uygulama Tüm Türkiye içerisinde geçerlidir. Banka seçimi yapılırken en çok kullanım kolaylığı sunduğu kampanyaların yanında bizim ulaşımımıza en uygun olanını tercih ederiz. Artık bize İNG’den yakın banka bulunmamaktadır.

ATM’den para çekme ücreti

Atm’den para çekme ücreti bankalara göre çeşitlilik göstermektedir. ATM kartınızın günlük işlem limitini müşteri temsilciniz ile görüşerek arttırma talep edebilirsiniz. Bankaların standart verdiği ATM’den günlük para çekme limiti konumuzu inceleyebilirsiniz. Üzeri tutarlar için komisyon ödeyerek anlık nakit para çekiminde bankamatik kartınızı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcinize vereceğiniz bir dilekçe ile acil günlerinizde kullanabileceğiniz hesabınızdaki parayı çekme limitini arttırabilirsiniz. Ya da güvenlik nedeni ile düşürebilirsiniz. Ancak düşürmeden önce acil durumlarınızı göz önünde bulundurunuz. Bunun dışında İNG Bank dışındaki kartlarınız ile para çekme ücreti ödemeden sadece kendi bankanızın ATM makinelerinden para çekebilirsiniz. İng Bank farklı Atm’den para çekme masrafı yok istediğiniz bankanın ATM makinesinden komisyonsuz paranızı alabilirsiniz.

ATM’den para çekme ücreti

İng Bank 2019 Yenilikleri

Yılbaşı çekilişi ile 25.000 TL ye kadar hediyeler dağıtıyor. Eğer müşterisi iseniz bankanıza online giriş yapın. Size özel tekliflerde çekiliş davetiyesi gönderildi ise onayla butonuna basarak biletinizi alınız. Bundan sonrası ise Teknosa nakit çek kampanyasının sonuçlarını beklemek. 2019 yılının en yenilikçi bankasında hoş geldin faiz oranları ile reklamlarda en çok süre kapladığını biliyoruz. Bu durum izleyicileri kızdırsa da şuan en çok kampanyaya sahiptir. En son özelliği ile farklı ATM’lerden ücret kesmeyen banka ünvanı ile karşımıza çıktı. İng Bank Farklı Atm’den Para Çekme Masrafı yok.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.