Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Bu yazımızda Vakıfbank kullanıcılara internet bankacılığı ile ilgili önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Bildiğiniz üzere Vakıfbank internet bankacılığını kullanırsanız, hem para gönderme ve alma hem de fatura ödeme gibi önemli işlemlerinizi sadece tek tık ile oturduğunuz yerden yapabiliyorsunuz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için önemli olan nokta ise internet bankacılığı şifresine sahip olmaktır. 

Vakıfbank internet bankacılığı kullananların karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de sim kart blokesi olmaktadır. Bu yazımızda sizlere sim kart blokesini nasıl kaldırabileceğinizi ve eğer şifrenizi unuttuysanız, nasıl şifrenizi yenileyebileceğinizden bahsedeceğiz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Vakıfbank internet bankacılığı şifresi, kart şifrenizle aynı olmamaktadır. İnternet bankacılığı için ayrı bir şekilde şifre belirlemeniz gerekmektedir. Şifre belirlerken mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi ise bir başka kimselerle bu şifrenizi paylaşmamanız gerektiğidir. Ayrıca çok iyi bilinen bir şifre belirlememeye özen göstermelisiniz. 

Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden şifre almak istiyorsanız aşağıda yer alan linke tıklamanız gerekmektedir. 

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx bu linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan maddelerden internet bankacılığı müşterisi olmak istiyorum kısmına tıklayınız. Daha sonra şifre işlemleri için yönlendirileceksiniz. 

Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak internet bankacılığı şifre alma konusunda destek alabilirsiniz. Böylelikle şubeye gitmeden tüm işlemlerinizi halletmiş olursunuz. 

Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Vakıfbank sim kart blokesi gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun en önemli nedeni ise sim kartınızı başka bir operatöre taşımakla olmaktadır. Böyle durumlarda internet üzerinden birçok işlemlerinizi gerçekleştiremiyorsunuz. 

Sim kart blokenizi iptal ettirmek için, 

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx linkine tıklayabilirsiniz.  Bu linke tıkladıktan sonra sim kart bloke kaldırmak istiyorum kısmına tıklarsanız sizlere yardımcı olacaklardır. Ayrıca müşteri hizmetleri 0850 222 0724 numarasından da sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. 

Vakıfbank Unutulan Şifre Yenileme

Vakıfbank internet bankacılığı şifrenizi unuttuysanız çok kolay bir şekilde unutmuş olduğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. https://www.vakifbank.com.tr/sifre-al.aspx?pageID=369 bu site üzerinden rahatlıkla şifre al kısmına tıklayarak unuttuduğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası üzerinden de unuttuduğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz