Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Vakıf katılım bankacılığı ülkemizde önemli yerlere gelmiş bankalardan biri olmaktadır. Birçok müşteri özellikle de verdiği fırsatlardan dolayı Vakıf Katılım Bankacılığını kullanmaktadır. Eğer hesabınızı internet üzerinden rahatlıkla kullanmak istiyorsanız, internet bankacılığı şifresi almanız gerekecektir. İnternet bankacılığı şifrenizi belirlerken mutlaka dikkat etmeniz, başka kişilerle paylaşmamanız gerekecektir. 

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır?

Vakıf Katılım internet bankacılığına gireceksiniz, mutlaka şifre almanız gerekecektir. Şifre alırken seçtiğiniz şifrenizin başkaları tarafından kolayca bilinecek ve kolayca tahmin edilecek şifre olmamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi başka kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir. 

Belirleyeceğiniz 6 haneli PIN ile müşteri numarası ve şifre girmeden Mobil Şubeye giriş yapabilirsiniz. SMS ile iletilen doğrulama kodu girerek 6 haneli rakamlardan oluşan PIN belirlenmelidir. PIN içerisinde kişisel bilgilerinizi, doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir rakamlar kullanılmamalıdır. PIN içerisinde aynı rakam art arta 3 defadan fazla kullanılmamalıdır.

İnternet şubesi üzerinden rahatlıkla yeni şifrenizi belirleyebilir ya da Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini aramanız sizlere yeni şifre belirlemek için kolaylık sağlayacaktır. 

Vakıf Katılım Sim Kart Blokesi Kaldırma

Vakıf Katılım sim kart blokesi kaldırmak istiyorsanız, vakıf katılım şubelerine girerek sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Bununla beraber  Vakıf katılım Bankası ATM’lerinden sim kart blokesi kaldırma ve Vakıf katılım bankası müşteri hizmetlerinden sim kart blokesi kaldırma işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. 

Birinci yöntemde size en yakın olan vakıf katılım bankası şubesine giderek sim değişikliği yaptığınızı, sim kartınızın bloke edildiğini ve vakıf katılım sim kartı blokesi kaldırma işlemi yapmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacak ve banka personeli sistem vasıtası ile mobil telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderecektir. Tek kullanımlık şifre ile internet bankacılığı veya mobil bankacılığa giriş yapmanız halinde sim kart blokesi kaldırılmış olacaktır.

Vakıf Katılım Unutulan Şifre Belirleme

Vakıf katılım şifrenizi unuttuysanız, mobil bankacılık işlemleriniz üzerinden gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. Unutulan şifrenizi rahatlıkla internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Unutulan şifrenizi müşteri hizmetleri üzerinden de rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. Müşteri hizmetleri yeni şifre konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.