Ana Sayfa Finans-Piyasalar Burgan Bank Güvenilir Mi ? Kime Ait

Burgan Bank Güvenilir Mi ? Kime Ait

Burgan Bank Güvenilir Mi

Çok fazla bilinmeyen Burgan Bank güvenilir mi adından dolayı tereddütte düşmektedir. Bankanın diğer özel bankalardan hiç bir farkı bulunmamaktadır. Türkiye’de banka açmak için belirli şartları sağlayabilmeniz gerekir ve Merkez Bankası’na bağlı olmak zorundadır. 2016 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir.

Burgan Bank kredi kullanan var mı?

Reklamlarının az olması nedeni ile pek bilinmemektedir. İlk açıldığı zamanlarda yüksek kredilere hizmet vermekteydi. Şuanda ise bireysel kredilere de yanıt vermektedir. En yüksek kredi faizine sahip Burgan Bank ihtiyaç kredisi 2,79 oranına sahiptir.

Burgan Bank Konut Kredisi Oranları ve Başvuru

2,35 oranı ile konut kredisi kullandırabiliyor. Konut ekspertiz ücreti için 1,000 TL kredi tahsisi için 500 TL masraf alınıyor. En önemli özelliği ise kredinin çok hızlı sonuçlanması nedeni ile tercih ediliyor. 100 Bin TL kredi başvurusu yapmanız durumunda Burgan Bank konut kredisi geri ödemesi aylık 3,126 olacak. 60 ay sabit taksitler halinde kredinizi ödeyeceksiniz. Bu oranların 31 aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacağını unutmayın.

Burgan Bank Konut Kredisi Oranları ve Başvuru

Burgan Bank Taşıt Kredisi Önerir Misiniz ?

Araç almak için en iyi oranları sunan Burgan Bank taşıt kredisi önerir misiniz diye şüpheniz dahi olmasın. Şuan 2,46 faiz oranları ile sıfır araç desteğini hemen alabilirsiniz. 30,000 TL taşıt kredisi çekmeniz durumunda 12 aylık taksitlerde aylık 3,002 TL olarak ödeyebilirsiniz. Bu durumda toplamda 6,000 TL faiz ödemesi gerçekleştirmiş olacaksınız. 100 Bin tl üzerinde sıfır araç kredisi almak isterseniz %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. 100Bin tl altı araçlarda ise %70 ine kadar kredi çıkmaktadır. Burgan Bank güvenilir mi değil peki siz Burgan Bank’a ne kadar güven verebilirsiniz?

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank Mevduat Faizi

%24,50 ye varan Türk Lirası’na faiz veriyor. Dolar bazında vadeli hesabınıza %4,75 Euro hesabınıza ise 2,75 oranına kadar vadeli faiz olanağı sunuyor. Döviz cinsi tahvil bonosu bile 2,50 oranlarında faiz verirken 50,000 TL’ye kadar devlet güvencesinde olan paranızı yüksek faizde Burgan Bank hesabında gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin yeni ve hızla gelişen bankasından memnun kalacaksınız. En azından güncel bir banka olduğu için geleneksel yapıları yoktur. Tek sorunu çok fazla şube ve ATM’sinin olmayışıdır. Verdiği artı değerler ile eksi yönünü kapatmaktadır. Son 2 yılda bir çok yeni şube açması ile giderek yaygınlaşan bankada en güzel şey sıra beklemeden işlem yapabilmeniz. Müşteri temsilcinizin masasına oturduğunuzda ise arkanızda bekleyen kimse olmadığından sizinle ilgileneceklerdir. Burgan Bank güvenilir mi, şubeyi ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz