Adabank Kredi Başvurusu Alıyor Mu ?

Adabank Kredi Başvurusu Alıyor Mu ?
17 Aralık 2018 18:57 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2019 00:02
0
A+
A-

Mecidiyeköy tarafında bulunan Adabank Kredi başvurusu şartları nedir nasıl bir bankadır neden şubeleri yoktur farkı ve ayrıcalığı hakkındaki detaylı bilgiler nedir. Özellikle devasa bina üzerinde yazan Adabank kredi başvusuru alıyor mu bu banka ne iş yapıyor.

Adabank Adresi: Büyükdere Caddesi Rumeli Han No:40 Mecidiyeköy 34387 Şişli / İstanbul
Telefon: 212-272 64 20
Faks: 212-272 64 46

Adabank sermaye piyasası faaliyetlerini 2015 yılında kendi isteği ile durdurmuştur. Bunun dışında bankacılık görevine devam etmektedir. İtirazlara rağmen kendi internet sayfasında 45TL+BMSV yıllık hesap işletim ücreti alan bankadır. Bunun ile alakalı makale kendi internet ana sayfasında bulunuyor.

Adabank Kredi

Adabank faiz oranları dikkat çeken bir başka husus. Türk Lirası faiz oranı %28 yıllık oranında kullandırmaktadır. Euro ve Dolar bazında faiz uygulaması %9 olarak hesap ediliyor. Kendi internet sayfası ile Türkiye’nin en yenilikçi bankasıdır. Şuanda TL faiz oranları konusunda halen 2010 yılı verilerini yayınlamaktadır. Tasarımı ile de girdiğinizde bize hak vereceksiniz. İnternet sayfasında dahi pek bilgiyi bulamadığımız bulduklarımızın da 8-9 yıl öncesine ait olduğunu gördüğümüz Adabank kredi başvurusu hakkında kendisini biraz yenilemesi gerektiği kanaatindeyiz.

Adabank Kredi

30 Ekim 1984 yılında kurulup 1985 yılında ilk müşterisini kayıt ederek ticari banka faaliyetine başladı. Türkiye Altın Borsası üyesi olan bankadır. Halen bankacılık görevine devam etmektedir. Adabank Anonim Şirketi geçen süre zarfı içerisinde yeterli faaliyetlerde bulunamamış ve popülaritesini yitirmiştir. Merkez binası Mecidiyeköy üzerinde olan Adabank Merkez binası kredi başvurusu alanında halen hizmet veriyor. Özellikle sıra beklemeyeceğiniz bankadır ancak şube sayısı konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Direk banka ile çalışmak isterseniz bir çok özel bankanın merkez binasına giremez iken burada güzel karşılanıp kredi başvurusu yapabilirsiniz. Çek defteri tahsil edebilir, nakdi veya gayrimenkul yada taşıt tarzı aklınıza gelecek her türlü krediyi kullanabilirsiniz. Para alma ve gönderme çek senet tahsil etme konularına cevap vermektedir. Yatırım danışmanlığı portföy yöneticiliği gibi normal bankalarda bulabileceğiniz her özelliği bulundurmaktadır. Senetle kredi almak isteyenlere yada çek kırdırmak isteyenlere yanıt verebilen bir bankadır. Vadesine kadar faizi ne ise onu tahsil edip size nakit ödeme yapıyor. Adabank ile çalışmaya alıştığınızda aslında tüm sorunlarınızın çözüldüğünü göreceksiniz. Adabank kredi konusunda yardımseverdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.