Koçtaş Müşteri Hizmetleri

Koçtaş Müşteri Hizmetleri
8 Mart 2021 16:00 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2021 12:04
0
A+
A-

Ülkemizde ünlü dekorasyon firmalarının arasında yer alan Koçtaş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu vatandaş tarafından tanınmıştır. Markanın üzerine yoğunlaştığı şey ev dekorasyonu, işimizi kolaylaştıracak malzemeler, bahçe malzemeleri gibi farklı türlerde ürünler sunmaktadır. Böylece evinize eşya alırken uygun fiyatlı ürünlerle Koçtaş’ta işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Koçtaş Hakkında

Koçtaş’ın tarihi 1995 yılından bu yana yapı malzemeleri gibi eşyaların toptancısı olarak işe koyulmuştur. Perakende ürün satışlarına 1996 yılında İzmir’de başlamıştır. 1998 yılında Antalya’da açtığı şubesiyle perakende sektöründe baş göstermiştir.

Koçtaş perakende sektöründe lider olmak, uluslararası satış yapmak amacıyla başlatmış olduğu bu çalışmada 2000 yılında dünyaca tanınan B&Q firması ile ortaklık yapmaya karar vermiştir. Hisselerinin %50’sini B&Q firmasına devreden Koçtaş ismini Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. olarak değiştirmeye karar vermiştir.

O günden bugüne Türkiye’de toplam 41 büyük mağazası ile sizlere yerli üretim ile yapılan mobilyadan, mutfağa, ev tekstilinden, banyoya kadar ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Koçtaş müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için internetten bilgi alabilmenizi sağlayacak siteler yapmıştır. 

Koçtaş Online Bilgi 

Koçtaş müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla başlatmış olduğu bu çalışmada 7/24 müşterilerine yardımcı olmaktadır. Koçtaş kendine ait olan web sitesiyle sizlere farklı bölümlerinden yardımcı olabilir.

Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, ürünler hakkında bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, çağrı merkezi hakkında bilgi alabilir, ürünlere bakabilir ve bulunduğunuz konuma en yakın Koçtaş şubesinin yerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede şubelerden işlemlerinizi hızlıca halledebilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine önem veren Koçtaş müşterilerine canlı yardım sağlayabilir mi?

Koçtaş Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız ürünü veya bir bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Koçtaş çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0 850 209 50 50 ‘dir. Çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis veya şube olmasına özen gösteriniz. Bu sayede mağazaya giderek işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Günün her saatinde sizlere hizmet veren Koçtaş çağrı merkezi her konuda yardımcı olacaktır. Hesaplar veya Ürünler hakkında Çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura bilgilerini talep edebilirler. Farklı numaralardan arayan dolandırıcılara inanmayın. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından, e-posta hesaplarından Koçtaş’a ulaşabilirsiniz.

Koçtaş sizlere farklı yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu Dekorasyon firmasından üstün olan Koçtaş ülkemizde hızla büyümektedir. Her gün farklı projelere imza atan Koçtaş’a işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda Koçtaş hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Koçtaş müşteri hizmetlerine, online bilgilere ve çağrı merkezine kadar bahsettik. Koçtaş hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.