Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Ttnet Müşteri Hizmetleri

Ttnet Müşteri Hizmetleri

TTNET-Müşteri-Hizmetlerine-Direk-Bağlanma

Çoğu teknoloji firması arasında tanınan Ttnet müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bazı çalışmalara başvurmuştur. 2006 yılında Türk Telekom’un bir üyesi olarak kurulan teknoloji firması o günden bugüne kadar farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak ülkemiz üzerinde tanınmaya başlanmıştır.

TTNET Hakkında

Ttnet ‘in ana merkezi İstanbul’dadır. ‘Sen Yeter ki Hayal Et ’sloganıyla öne çıkan Ttnet ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin güvenini kazanmasına yardımcı olmuştur.

Yaptığı her işte detaylı çalışan Ttnet 31.530’a yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır. Ttnet ‘i diğer teknoloji firmalarından üstün tutan özelliği ise yaptığı çalışmalarda performansının yüksek olmasıdır. Merak edilen sorulara Ttnet nasıl cevap verir?

Ttnet Online Bilgi 

Ttnet kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Türk Telekom firmasına ait olan Ttnet web sitesini de Türk Telekom ile aynı kullanmaktadır. Türk Telekom’dan cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Ttnet şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Ttnet Çağrı Merkezi

Bunlarla birlikte aradığınız bilgileri web sitesinden bulamadıysanız Ttnet çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 1 444 numarasıdır ve hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz.

Ttnet ‘in örnek bir hizmeti ise Türk Telekom sitesinin ‘Güvenli İnternet’ kısmıdır. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarlarınızdan gireceğiniz siteden Güvenli İnternet hizmetini keşfedebilirsiniz. Keşfedeceğiniz bu fırsatlar günlük olarak yenilenmektedir.

Bunun gibi birçok özelliği web sitesinde bulunduran Ttnet bunlarla birlikte, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Ttnet ‘e ulaşabilirsiniz. Ttnet ‘in ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte müşterilerine de en kolay iletişim hizmetlerini sağlamaktadır. Ttnet kendine ait sosyal medya hesaplarına sahip midir?

Ttnet Sosyal Medya Hesapları

Ttnet sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla Ttnet sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @turktelekom
  • Facebook: @Turktelekom
  • Twitter: @TurkTelekom
  • Ttnet Web Sitesi: bireysel.turktelekom.com.tr/Ttnet

Böylelikle Ttnet ’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ttnet sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da farklı yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Ttnet Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Ttnet ‘e yapacağınız işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Ttnet hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Ttnet tarihinden, Ttnet Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Ttnet hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetleri iletişim kanalları gibi farklı firmaların iletişim bilgilerini öğrenmek için doğrudan iletişim bilgileri sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz