Ana Sayfa Kartlar Cardfinans Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Cardfinans Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Finansbank Türkiye’nin köklü ve eski bankalarından biri olmaktadır. Oldukça dikkat çeken avantajları sağladığı için de Cardfinans kredi kartı çoğu vatandaş tarafından kullanılmaktadır. Ama bazı kişiler ödemekte zorluk çekebilir ve kartı kapatmak isteyebilmektedirler. Nasıl kapatabileceğini bilmeyenler için yol gösterici olacak önemli bir yazı hazırladık. Bu yazı ile birlikte rahatlıkla kredi kartınızı kapatma işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Cardfinans kartınızı kapatmadan önce isterseniz limit azaltma işlemini gerçekleştirerek, var olan limitinizi düşürebilirsiniz. Bunun içinde yazılarımıza birer göz atmanız yeterli olacaktır. Gelin sizlerle beraber Cardfinans kredi kartınızı nasıl kapatabileceğinize göz atalım. 

Cardfinans Kredi Kartı Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Cardfinans kredi kartı kapatma işlemleri için aşağıda yer alan adımları tekrarlamanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri çoğu zaman sizlere kapatma konusunda emin olup olmadığınızı soracaktır. Kapatma konusundaki kararlılığınız çok önemlidir.

  1. Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetleri araması yaparak siz de kartınızı kapattırmak için müşteri temsilcisiyle konuşabilirsiniz. En kolay yöntem ise kartınızın kaybettiğinizi söyleyerek kapattırmak istediğinizi belirtebilir ve yeni bir kart almak istemediğinizi söyleyebilirsiniz.
  2. Banka şubesinden: En yakın QNB Finansbank şubelerine giderek müşteri temsilcisinden kartınızı iptal ettirmek için dilekçe verebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları tekrarladıktan sonra rahatlıkla kredi kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Kapatma sürecini çok yakından takip etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz