Getir Müşteri Hizmetleri

Getir Müşteri Hizmetleri
7 Mart 2021 16:00 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2021 12:01
0
A+
A-

Ülkemizde ünlü dağıtım firmalarının arasında yer alan Getir müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu dağıtımlarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. Markanın üzerine yoğunlaştığı şey yiyeceklerin hızlı bir şekilde getirilmesidir. Bu sayede ülkemizdeki vatandaşlar Getir ’den olumlu bir şekilde yararlanmaktadırlar.

Firmanın ana merkezi İstanbul Beşiktaş Etiler’dedir. Ülkemizde dağıtım firmalarının az olduğu bu dönemde Getir sizlerin yardımına koşmaktadır. Kurucusu Nazım Salur olan Getir 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. Kendi sektöründe liderliğe yükselen Getir İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli’nde hizmet veren Getir müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Çikolatadan bebek bezine, traş köpüğünden deterjana 1000’den fazla ürünü sizlerin bulunduğu konuma getirmektedir. ‘Getir Bi Mutluluk’ sloganıyla öne çıkan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onlara ulaşabilmek için neler yapmıştır?

Getir Online Bilgi

Getir müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla başlatmış olduğu bu çalışmada 7/24 müşterilerine yardımcı olmaktadır. Getir kendine ait olan web sitesiyle sizlere farklı bölümlerinden yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, hesaplarınız bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ürünlere bakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine önem veren Getir müşterilerine canlı yardım sağlayabilir mi?

Getir Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız ürünü veya bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Getir çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0850 532 50 50‘dir. Günün bütün saatlerinde hizmet veren Getir çağrı merkezi her konuda yardımcı olacaktır. Ürünler veya hesaplarınız hakkında Çağrı merkezinden bilgi almak için sizden ürünün fatura bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Getir’e ulaşabilirsiniz. Getir müşteri temsilcisi numarasına direkt olarak bağlanmak yine 0850 532 50 50 numarasını aramayı gerektirir.

Getir Mobil Uygulama

Getir oluşturduğu mobil uygulama ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. App Store’dan veya Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulamaya kayıt olduktan sonra giriş yapıp, istediğiniz ürünü sipariş edip tadını çıkarabilirsiniz. 10 dakika içinde sipariş amacıyla oluşturulan uygulamayı Getir müşterileri oldukça sevmektedir. Ödeme yöntemini de uygulamanın ödeme yöntemleri bölümünden ayarlayabilirsiniz. Uygulamanın ayarlar bölümünden istediğiniz ayarı kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Getir Sosyal Medya Hesapları

Getir’e ulaşabileceğiniz yerler:

  • E-posta: info@getir.com
  • Facebook: @getir
  • Twitter: @getir
  • İnstagram: getir

Getir sizlere farklı yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu dağıtım firmasından üstün olan Getir ülkemizde hızla büyümektedir. Her gün farklı projelere imza atan Getir’e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda Getir hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Getir müşteri hizmetlerine, online bilgilere ve çağrı merkezine kadar bahsettik. Koçtaş hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.