Ana Sayfa Krediler Kefilsiz Şartsız 5000 TL Kredi Veren Banka

Kefilsiz Şartsız 5000 TL Kredi Veren Banka

Kefilsiz Şartsız 5000 TL Kredi Veren Banka

Ekonomik destek adı altında kefilsiz şartsız 5000 TL kredi veren banka sayısı arttı. Eğer ufak tutarda krediye ihtiyacınız varsa gelir belgesi bile sunmadan 5,000 TL alıp bankadan ayrılabilirsiniz. Özellikle İNG Bank mini kredi adı ile başvuru topladığı kredileri 48 saate kadar sonuçlandırıyor. En önemlisi sizden gelir vergisi istemeden kredi başvurunuzu alıyor.

12 Veya 24 Aylık 5000 TL Kredi Lazım

Para herkesin ihtiyacıdır ancak son zamanlarda Türkiye’de zamların ardı ardına gelmesi insanları küçük paralar için zor durumlara soktu. Acil 5,000 TL kredi lazım ise kefilsiz gelir belgesi sunmadan başvuru yapabilirsiniz. En önemlisi kredi geçmişinizin yeşil olması gerekir. 1850 KKB puanı üzerinde iseniz ve eğer düzenli kredi kartı ödemeniz görülüyor ise kefilsiz şartsız 5,000 TL kredi kullanabilirsiniz. Başvuru sürecinden 48 saat içerisinde yanıt alacaksınız. Onayınızın ardından müşteri temsilcinizin vereceği son onay ve imzalar ile birlikte gişeden paranızı nakit alıp çıkabilirsiniz.

İng Bank E-kredi Başvuru

5,000 TL’ye kadar en uygun faiz oranı İNG bankasında bulunuyor. Online hesabınıza giriş yaparak başvurular seçeneğinden 1,99 faiz oranı ile başvuru yapabilirsiniz. En düşük faizli mini kredi İng Bank E-kredi Başvuru ile bir tık uzağınızda. Sizden ekstra belge ve gelir beyanı istenmeden konut kredisinden bile daha düşük faiz oranını kaçırmayın. 1850 KKB puanına sahip olmayanlar bu krediden yararlanamazlar. Puanının düşük kaldığı oranda ek belge istenecektir.Kefilsiz şartsız 5000 TL kredi denilse de KKB ve geçmişiniz birinci şart oluyor.

İng Bank 5,000 TL kredi Başvurusu

Şube üzerinden yapılacak ve 1850 puan altındaki KKB puanı sahipleri 2,79 faiz oranı ile riskli ödeme planından kredi kullanabilecek. İkisi arasındaki faiz farkını oluşturan neden şöyle. Bankanın tahsil edemediği piyasadaki borçları faiz oranlarına ek olarak geliyor. Yani 0,80 faiz oranı bankanın kredi verip alamadığı kişilerin maliyetini çıkartmak için hesap ediliyor. 1850 KKB puanına sahip kişiler ise daha az risk grubunda oldukları için kayıp para bedeli ödemeden 5,000 TL -‘ye kadar konut kredisi faizinden daha düşük oran ile para alabiliyor. Ayrıca bu geri ödemesi yüksek kişilerin banka ile tanışması anlamına geliyor. Kolay kredi çekmeleri onları daimi müşteri etme yolunda var ediyor. Gelir belgesiz kredi veren diğer bankalar da tanışma adı altında çeşitli kampanyalar sunuyor.

Kefilsiz Şartsız 5000 TL Kredi

5,000 Tl 2,79 faiz oranı ile İNG Bank’tan kredi kullanmanız durumunda 36 ay boyunca 241 TL taksidiniz oluşacak. Ek olarak 350 Tl civarında yaşınıza ve geçmişinize göre değişiklik gösterecek üç yıllık sigorta bedeli de yine sizden tahsil edilecek.

Findeks kullanarak banka ile muhatap olmadan KKB risk puanınızı öğrenebilirsiniz. Kefilsiz şartsız 5000 TL kredi hemde 1,99 kredi oranı ile kaçırılmaz fırsat.

KKB puanını neler etkiler ?

– Bireysel kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları (%30)
– Mevcut hesap ve borç durumu (%25)
– Yeni kredi açılışları (%20)
– Kredi kullanım yoğunluğu (%15)
– Diğer unsurlar (%10)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz