Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri 2019

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri 2019
12 Aralık 2018 17:09 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2019 00:03
1
A+
A-

Kredi çekmek isteyenlerin en büyük sorunu gelir belgesi beyanı ve yeterlilik seviyesidir. Sizin için Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri 2019 yılı için araştırdık. Bankadan kredi çekerken istenilen evraklar bazı durumlarda uygulanan faizlerden daha önemli olmaktadır.

Bankaların evrak istemesi sadece sizin krediyi geri ödeyebileceğinize inanması içindir. Eğer bankayı gelir belgesi sunmadan ödeyebileceğinize ikna edebilir iseniz kredi çekebilirsiniz. Bu krediler genellikle daha düşük tutarları içerir. Devlet bankaları bu tür risklere pek girmezler. Yinede özel bankaların kullanıcı çekmek için çeşitli faiz oranlarında verdikleri kredi türüdür. Maaş bodrosu olmadan kredi çekmek için size en yardımcı olabilecek Denizbank öncelikli sıranızda olsun.20 Bin TL’nin altında ihtiyaç kredisi konusunda size yardımcı olmaktadır.

Akbank gelir belgesiz kredi

Ayrıca online bankacılık üzerinden bile başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms ile de değerlendirmelerinizi sonuçlandırabilirsiniz. İstediğiniz tutar 20,000 TL üzerinde ise maaş bodrosuz biraz sor olacaktır bu durumda ipotek karşılığında kredi kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle Akbank İşlek kredi bu konuda çok iddialıdır. İpotek ettiğiniz evinizin karşılığında istediğiniz zaman müşteri temsilcinizi telefon ile arayarak hesabınıza para alabilmeniz mümkün oluyor. Kredide günlük faiz işliyor kapatma gününü de sizin paşa gönlünüz belirliyor. Bu durumda çok mantıklı kredi olarak iş sahipleri tarafından kullanılıyor. Bu krediler tamamı ile geri ödemesi en düşük bankaların verdiği krediler arasında bulunmaz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesi olmadan kredi çekmek için evinizin tapusu sizin üzerinize ise kirada bir eviniz var ise ayrıca maaş bodrosu değilde düzenli bir gelir gösterebiliyor iseniz sizin için artı olacaktır. Özellikle webmasterlar adsense gelirlerini göstererek kredi çekebiliyorlar. Bunun gibi hesabınıza düzenli gelen ödemeleri göstererek krediyi ödeyebilecek gücünüzün olduğunu göstermeniz durumunda kredi sahibi olacaksınız.

Maaş bodrosu olmadan kredi veren bankalar

1- İNG Bank

2- Vakıfbank

3- Teb

4- Denizbank

5- N Kolay ( Finansbank )

Kredi kullanacak kişinin notu düşük ise, 18 yaşından küçükse, bankaya alternatif güvendiği sunabilecek bir belgesi yok ise kredi çıkmayacağını bilmesi gerekir. Bu tarz krediler tekrar söylemek gerekir ise 20 bin TL altında ve yüksek faizlidir. Gelir belgesi sunabilir yada mal mülk gösterebilirseniz bankanın riski azalacağından size daha düşük faizli yüksek miktarlarda kredi sunabilir. Ayrıca taksidi geçirmeniz durumunda uygulanacak olan günlük faizi sormadan imza atmamanızı öneriyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.