Ana Sayfa Krediler Halkbank Coronavirüs Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi

Halkbank Coronavirüs Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi

Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat ALBAYRAK’ın duyurduğu ve kamu bankaları tarafından finanse edilecek olan 6 ay ödemesiz corona virüs desteği hakkında Halkbank’tan da kredi başvuru ve şartları duyuruldu.

Banka tarafından duyurulan kredi şartları;

Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında; aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerimizin sağlık, kira, fatura (elektrik, su, doğalgaz vb.) temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 ay vade seçenekleriyle 10.000 TL’ye kadar Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi hizmete sunulmuştur.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz; 10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi’nden aylık hane geliri (aynı evde yaşayan eş ve çocuk) 5.000 TL ve altında olan ücretliler, asgari ücretliler, emekliler, serbest meslek mensubu olan müşterilerimiz yararlanabilecektir. 

Kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane içerisinden ise sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir. Eşlerden yalnızca biri krediden faydalanabilecektir.

Başvurularınızı; Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak ya da web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi talebinizin değerlendirilmesi için KGF (Kredi Garanti Fonu) ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır.

BAŞVURU SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvurularınızı;

  • Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuru > Bireysel Kredi Başvurusu > Kredi Türü: Tüketici Kredisi > Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
     
  • Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Başvuru > Kredi Başvurusu > Kredi Türü: Tüketici Kredisi > Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
  • İnternet sitesi: https://www.halkbank.com.tr/21544-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi
     
  • Aralarında birer boşluk bırakarak “DESTEK, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: DESTEK 12345678910 3000 10000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

1 Yorum

  1. EMEKLİYİM MAĞAŞIMI PTT DEN ALIYORUM KORONA VİRÜS NEDENİYLE MADDİ SIKIŞIKLIĞIMI GİDERMEK İÇİN 10000 TL DESTEK KREDİSİ ALMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA İSMET KOÇ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz