Ana Sayfa Krediler Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

31 Aralıkta kredi kartında biriken puanlarınızı kullanmanız için son gün. Akbank kredi kartı Axess puanlarının kullanıldığı internet siteleri hangisi internetten kredi kartı puanları nasıl harcanır? Hangi banka kredi kartı puanını hangi internet sitesi kabul ediyor ? Tek tek Axess puanlarınızı internetten nasıl harcayabilirsiniz inceledik.

Axess Puanları ile İnternetten Altın Almak

Axess kartına özel gramaltin.com anlaşması devam etmektedir. Axess kredi kartı puanlarınız ile internetten altın satın alıp birikim yapabiliyorsunuz. Altın alarak puanlarınızı direk nakite de çevirmiş olursunuz. Hem de kargo ile altınınız evinize kadar gönderilebilmektedir. 31 Aralıkta silinecek puanlarınız ile alabileceğiniz en güzel yatırımdır.

Axess kredi kartı puanlarını N11.com sitesi üzerinden harcamanız da mümkün. Hemen hemen her alanda ürünlerin bir arada bulunduğu Doğuş Grubu sitesine güvenebilirsiniz. Sepetinize attığınız ürünleri ödeme sırasında kredi kartı puanlarımı kullan butonuna basarak aktif edebiliyorsunuz. Yalnız son günü kaçırmayın. 1 Ocak günü kartınızda puan bulunmamaktadır uyarısı alacaksınız.

Akbank Kredi Kartı Axess Puanlarının Kullanıldığı İnternet Siteleri

Gramaltin.com ve N11.com siteleri haricisinde Axess puanlarını kullanabileceğiniz siteler arasında Teknosa.com, e-bebek.com ve gittigidiyor.com siteleri bulunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda olan siteden kredi kartı puanlarını internetten harcayabilirsiniz. Axess kartı puanlarını harcarken kayıtlı cep telefonunuza gelen şifrenizi girmeniz gerekecek. Bu yüzden telefonunuzu yanınızda bulundurunuz.Axess puanlarının kullanıldığı internet siteleri bunun ile de bitmiyor.

Axess Puanları ile İnternetten Altın Almak

Axess Puanları İle Kontor Almak

Telefonunuz mesaj bölümünden Axess şifrenizi girerek boşluk bırakın TC kimlik numaranızı girin ve son olarak kontor tutarını yazıp 4455 nolu telefona yollayın. birkaç dakika içerisinde telefonunuza onay sms i gelecek. Onayladıktan sonra kredi kartı puanınızdan kontro yükleme işlemi tamamlanmış olacak.

Farklı Kredi Kartı Puanı Kullanılan İnternet Siteleri

Kredi kartı puanları ile internetten alışveriş yapmak çok kolay. Her bankanın anlaşması farklı siteler ile olduğundan kendi kartınızın puanlarını kabul eden siteden alış veriş yapabilirsiniz. Eğer Card Finans kullanıyorsanız koctas.com.tr, ikea.com.tr, ciceksatis.com gibi sitelere ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı puanlarınız Worldcard üzerinde birikti ise size özel avantajları sağlayan başlıca internet siteleri tekzen, kliksa, hizlial gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın özelliğini üzerindeki simgesinden anlayabilirsiniz. Kredi kartı puanları ile internetten alışveriş yapılabiliniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz