Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? İş Bankası POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

İş Bankası POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

Müşterilerine kolaylık yapmak isteyen işletmeciler POS cihazları çıkartıp, iş yerlerine koymaktadır. Böylelikle müşteriler, kredi kartı ve banka kartıyla rahatlıkla alışveriş yapabilmektedirler. Sizlere burada İş Bankası Pos cihazı nasıl satın alabilirsiniz ve nasıl POS cihazı kapatılır konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

İş Bankası POS cihazı satın almak için bazı evraklara ihtiyacınız olması gerekmektedir. İş Bankası cihazı satın almak isteyen işletmecilerin mutlaka vergi levhası olmaları ve işletmecilik belgeleri olması gerekmektedir. Aşağıda POS cihazı için hangi belgeler olması gerektiğini belirteceğiz. 

İş Bankası POS Cihazı Nasıl Satın Alınır?

İş Bankası POS cihazı satın almak için, herhangi bir İş Bankası şubesine gitmelisiniz. Müşteri temsilcileri ile görüşme yaptıktan sonra, sizleri ticaret belgesi olması gerekmektedir. Ticaret odalarına kayıtlı olmaları da gerekmektedir. 

Müşteri temsilcileri görüşme esnasında sizlere başvuru için bir form doldurmanız istenecektir. Form doldurduktan sonra İş Bankası başvurunuzu ele alır ve kısa sürede size olumlu olup olmadığı konusunda bilgi verilecektir. Eğer İş Bankası başvurunuz onaylanırsa, İş Bankasına gelip POS cihazınızı alıp işletmenize bağlatabilirsiniz. 

İş Bankası POS Cihazı Nasıl İptal Edilir?

Eğer İş Bankası POS cihazınızdan memnun değilseniz ve iptal ettirmek isterseniz İş Bankası POS cihazı iptal hattını aramanız gerekmektedir. İş Bankası pos cihazını kullanıyor ve sizlerde çağrı merkezi üzerinden destek almak istiyorsanız “0850 724 7 767” numaralı İş Bankası pos destek müşteri hizmetleri numarasını herhangi bir ücret ödemesi yapmadan arayabilirsiniz. Bu numarayı 7 gün 24 saat rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Telefon ile bağlandıktan sonra müşteri hizmetlerine cihazınızı iptal ettirmek istediğinizi belirtmeniz, iptal için yeterlidir. Birkaç adımdan sonra sizler iptal işlemine yönlendirilecektir. 

İş Bankası POS Cihazına Sahip Olmanın Faydaları Nelerdir?

İş Bankası POS cihazı satın alan işletmeler, birçok faydadan yararlanabilmektedir. Pos cihazı kullandığınız için çalınma ve kaybolma gibi risklerden uzak kalırsınız. Tahsilatlarınızı nakit almak yerine Visa/Mastercard/JCB/American Express/UnionPay/Troy logolu kartlarla ile yapmış olursunuz. Para üstü ve bozuk para gibi durumlardan da kurtulmuş olursunuz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz