Penti Müşteri Hizmetleri

Penti Müşteri Hizmetleri
6 Mart 2021 16:00 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2021 11:58
0
A+
A-

Ülkemizde ünlü tekstil firmalarının arasında yer alan Penti müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. Markanın üzerine yoğunlaştığı şey kadın iç giyimi ve kadın çoraplarıdır. Bu sayede ülkemizdeki kadın vatandaşlar Penti ’den olumlu bir şekilde yararlanmaktadırlar.

Penti Hakkında

Firmanın ana merkezi İstanbul YeniBosna’dadır. Ülkemizde kadın iç giyim firmalarının az olduğu bu dönemde Penti sizlerin yardımına koşmaktadır. Markanın tarihi 1950 yılında Yasef ve Mois kardeşler tarafından iki farklı şirket ile başladı sanayileşmenin azaldığı dönemde bu kardeşlerin bir araya gelmesi ile Penti için bir devrim başladı.

1970’li yıllarda Öğretmen Çorap ismi ile anılan Penti adını öğretmenlerin çorapları daha çok tercih etmesinden aldı ve bir yılın ardından İstanbul Bayrampaşa’da kurulan ilk tesisleri olan Penti yıllarca kendini geliştirmeye devam etti.

1980 yıllarında Sami Kariyo Penti’nin başına geçti ve modern kadınların ihtiyaçlarına dayanarak ürünlerinde kendini geliştirmeye devam etti. 1984 yılında markalaşma evriminin sonuna gelen Öğretmen Çorap ‘Penti’ ismini aldı. Müşteri memnuniyetine ilgisi çok olan Penti müşterilerine ne gibi ayrıcalıklar sunmuştur?

Penti Online Bilgi

Penti müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla başlatmış olduğu bu çalışmada 7/24 müşterilerine yardımcı olmaktadır. Penti kendine ait olan web sitesiyle sizlere çoğu bölümünden yardımcı olabilir.

Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, hesaplarınız bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ürünlere bakabilir ve bulunduğunuz konuma en yakın Penti şubesini öğrenebilirsiniz. Bu sayede şubelerden işlemlerinizi hızlıca halledebilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine önem veren Penti müşterilerine canlı yardım sağlayabilir mi?

Penti Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız ürünü veya bir bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Penti çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0 850 333 0 768 ‘dir ayrıca 0 212 987 40 00 numarası ile de genel merkeze ulaşabilirsiniz ve çağrı merkezini aramadan önce olduğunuz konuma yakın yetkili bir servis veya şube olmasına özen gösteriniz.

Günün 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veren Penti çağrı merkezi her konuda yardımcı olacaktır. Böylelikle mağazaya giderek işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler veya hesaplarınız hakkında Çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura bilgilerini talep edebilirler.

Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Penti’ye ulaşabilirsiniz.

Penti sizlere çeşitli yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu Tekstil firmasından üstün olan Penti Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Penti’ye işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Penti hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Penti müşteri hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve numaralarına kadar bahsettik. Penti hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.