Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri
4 Mart 2021 16:00 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2021 11:50
0
A+
A-

Çoğu teknoloji firması arasında tanınan Türk Telekom müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bazı çalışmalara başvurmuştur. 1995 yılında PTT tarafından kurulan teknoloji firması o günden bu güne kadar farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak ülkemiz üzerinde tanınmaya başlanmıştır.

Türk Telekom Hakkında

Türk Telekom’un ana merkezi Ankara Altındağ’dadır. ‘Değerli Hissettirir’ sloganıyla öne çıkan Türk Telekom ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin güvenini kazanmasına yardımcı olmuştur.

Yaptığı her işte detaylı çalışan Türk Telekom 33.224’e yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır. Türk Telekom ‘u diğer teknoloji firmalarından üstün tutan özelliği ise yaptığı çalışmalarda performansının yüksek olmasıdır. Merak edilen sorulara Türk Telekom nasıl cevap verir?

Türk Telekom Online Bilgi 

Türk Telekom kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Türk Telekom şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Türk Telekom Çağrı Merkezi

Bunlarla birlikte aradığınız bilgileri web sitesinden bulamadıysanız Türk Telekom çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 1 444’tür hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz. Bu sayede şubeye giderek işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom’un örnek bir hizmeti ise ‘Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleridir’. Mobil hattınızdan yapacağınız arama için 9333 numarasından, ev telefonu için 08002119333 numarasını ücretsiz arayarak Türk Telekom sesli cevap sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Türk Telekom’a ulaşabilirsiniz. Türk Telekom ‘un ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte müşterilerine de en kolay iletişim hizmetlerini sağlamaktadır.

Türk Telekom Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla Türk Telekom sizlere sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @turktelekom
  • Facebook: @TurkTelekom
  • Twitter: @ TurkTelekom
  • Türk Telekom Web Sitesi: www.turktelekom.com.tr

Böylelikle Türk Telekom’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Türk Telekom sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da farklı yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Türk Telekom Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Türk Telekom’a işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Türk Telekom hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Türk Telekom tarihinden, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Türk Telekom hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

D-Smart müşteri hizmetleri, TTNET müşteri hizmetleri gibi başka firmaların iletişim bilgilerini öğrenmek için doğrudan iletişim bilgilerinin yer aldığı Nedir? Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.