Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Halk Bankası POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Halk Bankası POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Günümüzde kredi kartı ve banka kartı kullanımı alışverişlerde ciddi oranlarda artmıştır. İşletmeciler de satışlarını arttırmak ve birçok müşteriye kolaylık sağlamak için POS cihazları kullanmaya başlamışlardır. Halk Bankası kartı sahibi olanlar için de POS cihazlarıyla hem taksit imkanları da doğmaktadır. Bu imkanları daha çok kullanmak ve müşteri kazanmak isteyen işletmeciler için bu yazımızda nasıl POS cihazı alabileceklerini ve var olan Halk Bankası POS cihazlarını nasıl iptal ettirebilecekleri konusunda aydınlatıcı bir yazı hazırladık.

Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte işletmeler bu işlemler için hangi yolları izleyebileceklerini daha rahat göreceklerdir.

Halk Bankası POS Cihazı Nasıl Alınır?

İşletmeciler eğer halk bankası POS cihazı almak istiyorlarsa genel şartlara uymuş olmaları gerekmektedir. Ticaret tescil belgesi de bunlardan biridir. İşletmelerin tescil edilmiş olması önemli bir şarttır. 

Halk Bankası POS cihazı satın almak için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Halk Bankası şubelerine gidip KOBİ bölümünden yardım isteyebilirsiniz. KOBİ bölümü hemen sizler için kayıt oluşturacak ve hangi POS cihazını istediğinize dair sizlere yardımcı olacaktır.

Bununla beraber telefon üzerinden de işlemlerinizi halledebilirsiniz. https://www.halkbankkobi.com.tr/channels/Urun-ve-Hizmetlerimiz/Uye-Isyeri-Hizmetleri/POS-Urunlerimiz/87 internet sitesine girdiğinizde alt kısımda biz sizi arayalım kısmına tıklamalısınız. Böylelikle banka yetkilileri sizlere ulaşacak ve POS cihazı ile ilgili adımlarda sizlere yardımcı olacaktır. Ya da Halk bankası müşteri hizmetleri telefon numarasıyla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. 

Halk bankasının POS cihazları 5 şekildedir. Bunlardan 3ü sanal alışverişlerde sizlere yardımcı olurken diğer ikisi de iş yerinize takılabilmektedir. 

Halk Bankası POS Cihazı İptali Nasıl Olur?

Eğer kullanmakta olduğunuz Halk Bankası POS cihazınız var ise ve iptal ettirmek istiyorsanız sizlere önereceğimiz bu yolları deneyerek iptalini gerçekleştirebilirsiniz. 

POS cihazı destek hattı üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz de mümkündür. 0 212 365 75 85 POS Destek Hattı’ndan 7 gün 24 saat hizmet alabilir, POS işlemlerine ilişkin her türlü talep ve sorularınızı iletebilirsiniz. Ya da Halk Bankası şubelerine giderek var olan POS cihazınızın iptaline ilişkin beyanınızı iletmeniz yeterli olmaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz