Ana Sayfa Krediler İNG Bank En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir

İNG Bank En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir

İNG Bank En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir

Yıllık faizi en yüksek olan bankalardan birisi İNG Bank en yüksek vadeli faiz oranı nedir. En güzeli ise gecelik faiz işlemesi ve bu faizin yıllık en yüksek orandan yararlanmasıdır. Vade bekleme derdiniz olmadan en yüksek vadeli faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bankadır.

İNG Bank En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir ?

Maksimum %23,50 TL faiz oranından yararlanmak için İng E-turuncu sahibi olmanız gerekiyor. İnternetten e-turuncu hesabına başvuru yaptığınızda bu oranlardan yararlanabiliyorsunuz. Kolay hesaplanabilmesi açısından 100.000 TL vadeli hesabınız için gecelik 54,73 TL faiz geliri elde edeceksiniz. Aylık 1654 TL kazanmış olursunuz. Bunun için turuncu esktralı olmanız gerekiyor. Ekstra hesabı tanımınız yok ise %21,50 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu durumda gecelik 50,07 TL faiz kazanmış olacaksınız. 1 yıldan eski turuncu hesap sahibi iseniz %10 faiz oranına düşecek. Bu durumda ise promosyon faiz oranlarından yararlanamayacaksınız. İlk 1 yıl için yüksek faizleri yıllık oran üzerinden gecelik nakit olarak hesabınızda göreceksiniz.

İng Bank USD En Yüksek Günlük Faiz Veren Banka

Berat Albayrak tarafından açıklanan yıllık devlet tahvili ile aynı oradan günlük faizden yararlandırmakta. Devlet tahvilinde paranızı vade tarihine kadar çekebilmeniz mümkün değildir. İng Bank vadeli mevduat hesabınızda ise %4 faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Hemde 1 yıl boyunca beklemeden dilediğinizde paranızı çekebilme şansınız ile birlikte. 100.000 Dolar para yatırmanız durumunda günlük 9 dolar nakit paranın hesabınıza yansıdığını göreceksiniz.

İng Bank USD En Yüksek Günlük Faiz Veren Banka

İng Bank Euro Mevduat Faizi

%1 Euro vadeli mevduatından yararlanabilirsiniz. 100.000 Euro’yu vadeli mevduata yatırsam ne kadar gelir getirir diye merak edenler için günlük 2,25 Euro alacağını söyleyebiliriz. Aylık 67,5 Euro kazanç sağlamış olacak. GBP faiz oranı ise %2 olarak hesaplanmakta 100 bin Sterlin için günlük 4,50 GBP her mesai sabahı hesabınıza yansıyacaktır. Tatil günlerinde faiz işler ancak parayı çekmeniz durumunda iptal olur. Eğer tatil günlerinde paranızı bankada tutar ve beklerseniz ilk mesai sabahı faizinizin tamamını kesinti olmadan almış olursunuz.

İNG Bank en yüksek vadeli faiz oranı TL bakiyelere verilmektedir. Merkez Bankası kararı ile TL bakiyelerin tutulması hedeflenmiştir. Türk Lirası cazip hale getirilmek üzere 2018 yılında faiz oranları arttırılarak dövize talebin önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Ancak TL değer kaybı kuşkunuz var ise döviz cinsi en yüksek vadeli mevduatlardan yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz