Ana Sayfa Krediler Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel Kredi Şartları ve Faizi

Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel Kredi Şartları ve Faizi

Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel Kredi Şartları

Kredi çekmek isteyenlere özel banka kampanyaları arasında maaş hesabına verilen promosyon faiz oranları avantaj sağlıyor. Maaşını Halkbank’tan alanlara özel kredi şartları ve faiz oranları sunuluyor. Ekonomik kriz içerisinde ihtiyaçlarınızı gidermek için düşük faizli kredi kullanmanın bir yolu maaşınızı aldığınız bankadan düşük faizli kredi çekmek.

Kredi Çekmek İçin Hangi Bankayı Tercih Etmeliyim ?

Kredi çekerken en az evrak ile uğraşmanın yanında en düşük faiz oranını veren banka sizin için en avantajlısıdır. Çoğu maaşını yada emekli parasını almalarında aracılık ettiği müşterilerine ayrıcalıklar sunuyor. Halk Bankası da maaşını alan müşterilerne özel kredi teklifi sunuyor. Özellikle Halkbank emeklilere faizsiz kredi modeli ile tercih ediliyor. Bunun şartlarından birisi de yine yaşlılık aylığının bankamızdan alınmasıdır.

Maaşını Halkbank’tan alanlara özel aylık 2,32 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Nerede ise konut kredisi oranı olması sizin için büyük avantaj. Konut kredisi alırken yapılan masraflar düşünüldüğünde maaşınızı aldığınız bankadan kredi kullanmanız daha avantajlı olabiliyor. 2019 yılı için en uygun ihtiyaç kredisi maaşınızı aldığınız bankadan ihtiyaç kredisi kullanmanız.

Halkbank Emeklilere Faizsiz Kredi

50.000 TL’ye kadar kredi

Maaşını Halkbank’tan alanlara özel kredi 50.000 TL’ye kadar kullandırılabiliyor. Tahsis ücreti ödemek istemez iseniz kredi faizine yansıtılıyor. 50.000 TL ihtiyaç kredisi için 262 TL tahsis ücreti ödemez iseniz 36 ay taksite kadar kullanabiliyorsunuz. Aylık sabit taksit tutarınız 2273 TL olarak ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası maliyeti ile birlikte 82.000 TL 36 ayın sonunda toplam geri ödeyeceğiniz para oluyor. Konut kredisi kullanırken 50.000 TL’ye ihtiyacınız var ise ve maaşınızı Halk Bankası’ndan alıyorsanız kesinlikle değerlendirmelisiniz. Konut kredisi alırken yapılan masraflar arasında eksper ücreti, yüksek kredi tahsis ücreti, konut sigortası gibi bir çok evrak ve maliyet oluşuyor. İhtiyaç kredisi ise para ödeyerek alacağınız evraklardan sadece 200 TL ortalama fiyatı bulunan hayat sigortasını istiyor.

Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel Kredi Ne Zaman Sonuçlanır ?

Gelirinizi beyan etmenize gerek kalmayan kredi türü olduğu için bankanın hakkınızdaki araştırması çabuk sonuçlanır. Genellikle bankanın yoğunluğuna göre 3 iş gününü geçmez. Eğer bankanın aktif müşterisi iseniz aynı günün diğer yarısında bile sonuçlanabiliyor. Halkbankası’ndan maaşını alanlar için hızlı kredi başvurusu olarak kabul ediliyor. Acil durumlarda kullanabileceğiniz en hızlı kredi olma ünvanına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz