Ana Sayfa Krediler Cep Telefonuna Taksit Yapan Kredi Kartları 2020

Cep Telefonuna Taksit Yapan Kredi Kartları 2020

Cep Telefonuna Taksit Yapan Kredi Kartları 2020

Döviz kurunun yukarı yönlü hareketi cep telefonuna fiyat olarak yansıdı. Artık nakit olarak alınamayacak derecede yükselen cep telefonu fiyatları için cep telefonuna taksit yapan kredi kartları 2019 yılının gözdesi oldu. Her bankanın kredi kartı oranları ve taksit sayıları kendi içinde değişiyor. Sizin için cep telefonuna taksit yapan kredi kartı hangisi araştırdık.

Devlet cep telefonu alımında taksit seçeneğini kaldırmıştı. Faturasında direk cep telefonu yazan ürünler için taksit yapabilme seçeneğiniz bulunmuyor. Bu yüzden cep telefonuna taksit yapan kredi kartları hangisi 2019 yılında merak edilmeye başlandı. Döviz fiyatlarının TL üzerinde fazla değer kazanması teknoloji ürünlerini direk etkiledi. Bu durum sıfır faturalı resmi son model İphone marka cep telefonu almak isteyenlere 10.000 TL leri bulan fiyatlar veriliyor. Asgari ücretin 2.000 TL ye zor dayandığını düşünürsek 5 aylık asgari ücret parasına cep telefonu almak çok zor oldu. Bu durumda aylık taksitler halinde son model cep telefonu almak için taksit yapan kredi kartları hangileri ?

Taksitle cep telefonu nasıl alınır

Yasal olarak yasaklanan cep telefonu taksitini yapan kredi kartı bulamazsınız. Devlet tarafından yasaklıdır. Ancak şöyle yapan çok telefoncu bulunuyor. Siz istediğiniz telefon marka ve modelini telefoncunuzdan beğeniyorsunuz. Ödeme seçeneğinde ise size cep telefonu değil aksesuar satışı olarak fatura ediliyor. Bu durumda cep telefonuna taksit yapmış gibi oluyorsunuz. Diyelimki 10.000 TL değerinde iphone marka cep telefonu almaya karar verdiniz. Taksit seçeneklerinde teknolojik aksesuara taksit olarak yararlanarak her ay düzenli ödemeye başlıyorsunuz. Böylece resmiyette yasak olan taksitlendirmeyi yapabiliyorsunuz. Bu işlem devlet tarafından yasak olup bazı telefoncular tarafından illegal olarak yapılmaktadır.

Taksitle cep telefonu nasıl alınır

Cep Telefonuna Kredi Kartı ile Taksit Nasıl Yapılır ?
Yasal bir diğer çözüm yolu ise 10.000 TL lik ya da seçtiğiniz fiyattaki telefonu aldıktan sonra kredi kartınız ile tek çekim ödeme yapmanız. Müsait zamanınızda ise bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bu tutarı ödeyemeceğinizi söylüyorsunuz. Bankanız size çözüm önerileri sunuyor. Bunun içinde borcumu taksitlendirmek istiyorum seçeneğinden yararlanarak taksit yapabiliyorsunuz. Bu durumda kredi kullanmış gibi faiz işleyeceğini unutmayın. Ancak istediğiniz telefona kavuşmuş ve taksitlendirme yapmış oluyorsunuz. Taksitle cep telefonu nasıl alınır derseniz en kolay yöntemi budur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz