Ana Sayfa Bankacılık İşbankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İşbankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İşbankası internet bankacılığı son zamanlarda dikkat çekici özelliklerini barındırmaktadır. Eğer online bankacılık kullanırsanız, birçok avantajdan da faydalanmış olacaksınız. Bu açıdan internet bankacılığı şifresi almak çok önemlidir. 

Bu yazımızda İş bankası müşterileri için internet bankacılığı şifresi alma, sim kart blokesi kaldırma ve unutulan şifreyi yenileme gibi işlemler için önemli bilgiler vereceğiz. Yeni şifrenizi belirlerken mutlaka dikkat etmeniz ve yanınızda bir başka kimselerin olmaması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Şifrelerinizi başkalarıyla paylaşmamalısınız.

Hadi gelin beraber İş bankası internet bankacılığı şifresi alma konusunda önemli bilgiler vereceğiz. 

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

İş Bankası internet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız, birkaç adıma dikkat etmeniz gerekecektir. İş Bankası müşterisiyseniz anında başvur butonunun yanında yer alan anında şifre kısmına tıklayınız. Yeni pencere açıldığında şifre alma işlemlerinize bu bölümden devam edeceksiniz. İlk aşamada müşteri tipinizi seçerek müşteri numaranızı yada kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazıyorsunuz. Alttaki doğrulama kodu yazan yere ise yan tarafta yer alan 6 rakamdan oluşan seriyi giriyorsunuz ve devam diyorsunuz.

Daha sonra mobil onay geldikten sonra şifrenizi alabilecek ve daha sonra online şifrenizi rahatlıkla kullanabileceksiniz. 

İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma 

Eğer İş Bankanıza kayıtlı olan cep telefonunuzu farklı bir operatöre bağlarsanız, sim kartınız bloke ile karşı karşıya kalacaktır. Sim kart blokenizi kaldırmak için birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. 

İş Bankası hesabınızın olduğu SIM kartınız bloke olmuşsa; 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Size en yakın İş Bankası ATM’sine veya şubesine giderek SIM kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

Böylelikle iş Bankası sim kart bloke kaldırma işleminiz başarılı ile gerçekleşmiş olur. 

İş Bankası Unutulan Şifre Yenileme

Eğer İş Bankası internet şifrenizi unuttuysanız, birkaç adımda unutulan şifrenizi halledebileceksiniz. Anında Şifre ile şifre belirleyemez ya da şifrenizi değiştiremezseniz 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesinden sırasıyla 5.1.1 tuşladıktan sonra müşteri şifresi alma menüsünden ya da Bankamatik ve Bankamatik+ cihazları aracılığıyla da yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz