Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Garanti POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Garanti POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Eğer Garanti BBVA POS cihazı nasıl alınır konusunda aklınızda soru işaretleri var ise bu yazımızda sizlere önemli bilgi vermeye çalışacağız. 

Eğer POS cihazı satın almak isteyen işletmecilerin, ticaret tescil belgesi olması gerekmektedir. Ticaret tescil belgesi olan işletmeciler rahatlıkla POS cihazı satın alabilirler. 

Garanti POS Cihazı Nasıl Alınır?

Şubenin tüzel müşterisi iseniz;

Üye işyeri olmanız gerekmektedir. Böylelikle rahatlıkla POS cihazını satın alabilirsiniz. 

1. Üye işyeri olmak için gereken belgeler:

Üye İşyeri Başvuru Formu

Üye İşyeri Sözleşmesi

Yukarıda yer alan belgeler ile birlikte üye işyeri olabilir ve POS cihazı başvurunuzu yapabilirsiniz. POS cihazınızı almak istiyorsanız, Elektronik Ticaret Sözleşmesi, Sanal POS Başvuru Talep Formu ile birlikte POS cihazı alabilirsiniz. 

Şubenin tüzel müşterisi değilseniz

1. Hesap açmak için gerekenler:

  • Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi
  • Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi
  • İmza Sirküleri
  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • Kira Kontratı, Tapu

Sonraki adımda Üye İşyerimiz olmanız gerekmektedir.

 Üye İşyeri olmak için gerekenler

  • Üye İşyeri Başvuru Formu
  • Üye İşyeri Sözleşmesi

Yukarıdaki işlemler sonrasında başvurunuz sisteme alınır. Başvuru alındıktan sonra 7 gün ile 15 gün içerisinde başvuru sonucunuz iletilecektir. Eğer işlemleriniz onaylanırsa Garanti BBVA Pos cihazınız hesabınıza otomatik olarak hesaplanır. 

Hesabınız tamamlandıktan sonra POS cihazınızın entegrasyonu için sizlere bilgi verilecektir. Tanımlanan kullanıcı adını ve şifreyi kullanarak Garanti BBVA Sanal POS sayfalarına giriş yaparak gerekli teknik bilgi ve yazılımları indirebilirsiniz. Bu etap, sisteminiz ile gerçekleştirmek istediğiniz entegrasyonun boyutlarına göre 15-20 dakikadan 4-5 saate kadar sürebilir. 

Garanti POS Cihazı Nasıl İptal Edilir?

Garanti POS cihazı nasıl iptal edileceğiniz konusunda sizlere bir telefon numarası vereceğiz. Bu telefon numarasını arayarak var olan Garanti BBVA POS cihazı iptal ettirmek istediğinizi belirtmelisiniz. Detaylı bilgi için Garanti Bankasına 0212 444 0 339 numaralı telefon veya eticaret@garanti.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası şubelerine giderek konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz ve ayrıca iptal ettirme işlemlerinizi de Garanti Bankası şubelerinden rahatlıkla halledebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz