Ana Sayfa Bankacılık Vakıfbank Sky Limit Nedir?

Vakıfbank Sky Limit Nedir?

Sky Limit, banka müşteri ihtiyaçları için hazırlanmış, kullanıma daima hazır bir kredi limiti olup, Tanımlanan limit ile ihtiyaçlar doğrultusunda dilediğiniz gibi yöneterek, ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve/veya Ek Hesap olarak kullanabileceğiniz bir kredi hesabıdır.

Sky Limit Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank Sky limit kullanmak ve aştırmak için bizzat banka şubesine başvurmanız gerekir başvuru sonucu olumlu olması halinde kullanıma açılacaktır. Tanımlanan Sky Limit ile VakıfBank Mobil “Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsünden veya Vakıfbank şubeleriden İhtiyaç Kredisi, Ek Hesap ve/veya Kredi Kartı limiti olarak kolayca aktarılıp, kullanma olanağı sunmaktadır.

Sky Limiti Kimler Kullanabilir? Başvuru

Banka tarafından sunulan bu özel hizmet için bankaya başvurulması gerekir bunu belirttik ancak kredi notunuzun uygun olması ve yüksek işlem hacmine sahip olmanız gerekir yani standart sabit gelirlilere çıkması çok olası değildir örneğin bordrolu bir çalışan iseniz çıkma şansı yok denebilir. Ancak nihai sonuç için bankaya başvurabilirsiniz.

Yine hesabınıza sky limt tahsisi yapılması ile brlikte anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Syk Limit Faiz ve Masrafları Nedir?

Banka bu işlem için mevcut özel müşterilerine ilişkin sunmuş olduğu güncel kredi oranları ile sunmaktadır ve işleyecek faiz günlük olarak hesaplanacaktır. Aslında bir nevi kredili bankomat gibi düşünün masraf ve komisyonlar alt seviyededir. Doğru amç için kullanılması halinde oldukça yararlı bir hizmettir. Unutmayınız ihtiyacınız olmayan kredi, özel zevkler ve günlük harcamalar için kullanılan krediler ödeme konusunda kişileri zorlamaktadır.

Son olarak çağrı merkezini aramanız halinde de öncelikli bir hizmet almanız söz konusudur. Aklınıza takılan sorular ve detaylı bilgi için 0850 222 0 724’ü arayarak sesli yönlendirme servisine “Sky Limit” demeniz yeterlidir.

Yukarıda banka tarafından hazırlanan VakıfBank Sky Limit Reklam Filmini izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz