Ana Sayfa Bankacılık Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Fibabanka son zamanlarda kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Fibabank’ı yeni kullanacaklar ve eskiden beri kullananlar için bu yazımızda önemli bilgiler vereceğiz. İnternet bankacılığı kullanmak isteyenler için şifrelerinizi nasıl yenileyebileceğiniz, unutulan şifreyi yenileme gibi önemli işlemleri gerçekleştireceksiniz.

İnternet bankacılığı ile artık birçok işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu işlemlerden en çok dikkat çekici ve en çok işinize yarayan kısım ise internet bankacılığı şifre alma ve unutulan şifreyi yenileme işlemleridir. Gelin beraber internet bankacılığı şifrenizi nasıl alacağınıza bakalım.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Eğer ilk defa internet bankacılığı kullanacaksanız mutlaka şifreniz olması gerekir. Kart şifreniz ile bu işlemleri gerçekleştiremezsiniz. Bireysel Kullanıcı olmak için; Fibabanka müşterisi olmanız yeterlidir. www.fibabanka.com.tr linkinden Bireysel Fibabanka İnternet Bankacılığı sayfasına ulaşıp, açılan sayfada “Şifre Al / Unuttum” akışından T.C. kimlik numaranız ile müşteri numaranız ya da kart bilgileriniz ile şifrenizi belirleyip giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi belirledikten sonra rahatlıkla sisteme girip, tüm para işlemlerinizi havale, eft ve bunun gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi mutlaka şifrelerinizi bir başka kimselerle paylaşmayınız. 

Fibabanka Sim Kart Blokesi Kaldırma

Eğer cep telefonunuzu farklı bir operatöre aldıysanız, sim kartınıza bazı durumlarda bloke gelebilir. Bloke gelirse bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Burada sim kart blokenizi nasıl kaldıracağınızı anlatacağız. 

Fibabanka tarafından hattınıza uygulanan blokeyi müşteri hizmetlerini arayarak kaldırmanız mümkündür. 444 88 88 ve 0850 222 77 77 numaralarından bir tanesini arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.  Fibabanka müşteri hizmetlerine rahatlıkla arayıp sim kart blokesini rahatlıkla kaldırabilmeniz de mümkün olmaktadır. Sim kart blokenizi kaldırdıktan sonra online işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Fibabanka Unutulan Şifre Yenileme

Eğer var olan şifrenizi unuttuysanız, unutulan şifreyi nasıl yenileyebileceğiniz konusunda önemli bilgiler vereceğiz. Müşteri numaranızı veya FibaAnahtar’ınızı bilmiyorsanız veya giriş aşamasında sorun yaşıyorsanız 444 88 88 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz. Paragrafta yer verdiğimiz Müşteri hizmetleri numarasını arayarak, unutulan şifreyi yenileyebilir ve yeni şifrenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz