Ana Sayfa Bankacılık QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Yeni gelişmeler ve birçok imkanlardan yararlanmak isteyen müşteriler artık internet şubelerini daha çok kullanmaya başlamışlardır. Çünkü oturduğunuz yerden rahatlıkla artık tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bununla beraber şifreyi belirlerken doğum tarihiniz gibi herkesin kolayca tahmin edebileceği şeylerden uzak durmalısınız.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank internet bankası işlemlerinizi gerçekleştirmek için mutlaka internet bankacılığı şifreniz olması gerekmektedir. 

0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı ile QNB Finansbank şifrenizi belirleyeblirsiniz. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek internet bankacılığı şifrenizi belirlemek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. 

QNB Finansbank İnternet Şubesi > Kart işlemleri > Şifre Belirleme menüsü üzerinden de rahatlıkla internet bankacılığı şifrenizi belirlemeniz yeterlidir. QNB Finansbank Cep Şubesi> Kredi Kartlarım > Ayarlar ve Ekstre > Kart Ayarları > Şifre İşlemleri. Kısmından da rahatlıkla internet bankacılığına giriş için şifrenizi belirleyebilirsiniz. Bu işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve internet bankacılığı şifrenizi belirleyebilirsiniz. 

QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Eğer sim kartınızda bloke var ise sizlere bloke kaldırma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer bloke işlemlerinizi kaldıramazsanız internet bankacılığına giriş yapamazsınız.

Bununla beraber internet üzerinden alışveriş de yapamazsınız. Sim kart bloke kaldırma işlemlerini ise kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

QNB Finansbank sim kart blokesini kaldırmak için üç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki şubeye giderek blokeyi kaldırtmaktır. QNB Finansbank şubesinde müşteri temsilcisi tarafından alacağınız bir şifre ile blokeyi kaldırabilirsiniz. İkinci yöntem ise telefon bankacılığıdır. 444 0 900 veya 0850 222 0 900 numaralarından bir tanesini arayarak size sunulan menüden “şifre işlemleri – şifre blokesi kaldırma” seçeneklerini sırasıyla seçerek internet/mobil şubeye giriş yapmanızı engelleyen blokeyi kaldırabilirsiniz.

QNB Finansbank Unutulan Şifre Kaldırma

QNB Finansbank giriş şifrenizi unuttuysanız birkaç adımda unuttuduğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifrenizi internet şubeleri üzerinden yenileyebilir. Bununla beraber müşteri hizmetlerini ararsanız, sizlere müşteri hizmetleri yetkilileri şifre yenileme konusunda yardımcı olacaktır. 

Şifrenizi yeniledikten sonra internet şubenize rahatlıkla giriş sağlayabilirsiniz. Girişinizi gerçekleştirdikten sonra tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz