Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda evde kaldığımız pek çok gün oluyor. Bugünlerde evden alışveriş yapmak ise daha kolay olduğunu görüyoruz. Evden alışveriş yapmak istediğiniz zaman bazı Garanti müşterileri hata alabilirler. Çünkü 3D güvenlik uygulaması direkt olarak cep telefonunuza şifre gönderir ve eğer sizler cep telefonu numaranızı Garanti Bankası hesabınızda güncellemediyseniz bu şifreyi alamazsınız. Böylelikle internet bankacılığı çok önemli araçları da telefonunuzun güncel olmamasından dolayı kullanamazsınız. Bizler de bu yazımızda telefon numaranızı nasıl kolay bir şekilde güncelleyebileceğinizden bahsedeceğiz. 

Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır? 

Garanti BBVA hesabınızda kayıtlı olan cep telefonu numaranızı değiştirdiyseniz mutlaka güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde internet bankacılığı ve internet alışverişlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

ATM’lerden Cep Telefonu Numarası Güncelleme: Önceleri Garanti Bankası atm.lerinden cep telefonu numarası güncelleme işlemlerini pek yapmanız mümkün değildi ama artık rahatlıkla ATM üzerinden oldukça dikkat ederek cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken husus ise ATM’den cep telefonu güncelleme kısmında kimseye bilgi paylaşımı yapmamanızdır. 

Müşteri Hizmetleri Numarasından Güncelleme: Müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşerek şubeye gitmeden cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz. 

Müşteri temsilcisi ile konuşurken sizden kişisel bilgiler istenebilir. Anne kızlık soyadı ve bunun gibi bilgileri kesinlikle başkaları ile paylaşmamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz