Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Superbox Müşteri Hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde ünlü teknoloji firmalarının arasında yer alan Türkcell müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu bu Superbox çalışmasıyla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. Fiber internete bağlantısı olmayan evlere eşi benzeri bulunmayan bir çözüm bulan Türkcell Superbox geliştirmiştir. İçerisinde bulunan kart aracılığıyla olduğu konumdaki 4.5G baz istasyonuna bağlanıp sizlere kesintisiz ve hızlı bir internet erişimi sunuyor. Kablosuz olan Superbox istenilen yere istediğiniz zaman taşınıp çalışabilir ve sadece bir priz gereklidir. İnternet limiti en fazla 375 mbps’dir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Superbox ’un sizlere sunmuş olduğu paketler uygun fiyatlı paketlerdir. Bu paketler:

  • Superbox Fırsat Kampanyası: 4.5G hıza sahiptir. 100GB kotası vardır. Ayda sadece 129,90 TL’dir. Modem hediye edilmektedir, ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Bu hizmetin diğerlerinden farkı modeminin değişik olması ve kotasının olmasıdır. 5 TL’ye varan ek paketlerde bu paketin içinde bulunmaktadır.
  • Superbox 4.5G Ev İnterneti Paketi: 4.5G hıza sahip olan bu paketin kotası yoktur 1 ay boyunca istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Fiyat 399 TL’dir. Modem hediye edilmektedir, ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Modemi daha üst seviyedir. Bu sayede daha fazla hıza sahip olabilirsiniz.

Gibi paketlerdir. Turkcell Superbox sizleri nasıl bilgilendirir?

Superbox Online Bilgi

Turkcell müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla başlatmış olduğu bu çalışmada 7/24 müşterilerine yardımcı olmaktadır. Turkcell kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere çoğu sayfasından yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, hesaplarınız bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilir, paket fiyatlarına bakabilir ve bulunduğunuz konuma en yakın Turkcell şubesini öğrenebilirsiniz. Bu sayede şubelerden işlemlerinizi hızlıca halledebilir ve bilmedikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetleri

Eğer aradığınız bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Superbox çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0312 524 27 17 ‘dir ayrıca 0850 222 1 222 numarası ile de 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz. Böylelikle mağazaya giderek işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınız veya hesaplarınız hakkında Çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura veya garanti belgesi bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Turkcell Superbox’a ulaşabilirsiniz.

Türkcell Superbox İletişim Numarası

Türkcell Superbox iletişim numarası aracılığı ile doğrudan müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Bu kanalların her biri insanların kolayca yetkililere ulaşması için faaliyet göstermektedir. Peki Türkcell Superbox iletişim kanalları hangileridir?

  • 0850 222 1 222
  • 0532 532 00 00
  • 532 (Halihazırda Türkcell abonesi iseniz doğrudan bu üç haneli numarayı tuşlayabilirsiniz.)

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Turkcell Superbox müşteri hizmetleri direkt bağlanma kanalı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan aşamaları takip ederek doğrudan müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkün.

  • 0850 222 1 222 ya da 0532 532 00 00 numaralı iletişim hatlarından birini arayın.
  • Arama işlemi gerçekleştikten sonra 2’yi tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Superbox sizlere farklı yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Turkcell Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Turkcell’e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Superbox hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Superbox Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve numaralarına kadar bahsettik. Superbox hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip edebilirsiniz.

Teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz