Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Şekerbank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Şekerbank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Bu yazımızda Şekerbank’ı kullanan okuyucularımız için nasıl yanlarında kartları olmadan para yatırabileceklerini ve para çekebileceklerini göstereceğiz. Son zamanlarda kartları insanlar yanlarına almadan dışarı çıkabiliyor ve bu gibi durumlarda ise zor durumda kalabiliyorlar. Zor durumda kalmamak için birçok banka da müşterilerine kartsız para yatırma ve para çekebilme şansını tanımaktadırlar. 

Şekerbank ATM’den kartsız para çekme ve para yatırma işlemleri sırasında işinize yarayacak önemli bilgiler vereceğiz. Bu yüzden tanımadığınız kişilerden yardım istememeye özen göstermeli ve sadece banka personeliyle bir sorun olması durumunda iletişime geçmelisiniz. Şimdi hep beraber gelin Şekerbank ATM’lerinden nasıl kartsız para  yatırabileceğinizi gösterelim. 

Şekerbank ATM’den Kartsız Para Yatırma

Şekerbank ATM’den kartsız para yatırma ve para çekme işlemleri için bazı limitler olabilir. Bu limitler konusunda mutlaka bilgi edinmeniz gerekmektedir. 

Şekerbank ATM’lerinde kartınıza gerek duymadan sadece “KARTSIZ İŞLEMLER” butonuna basarak KMH başvurusu, Para Yatırma, Kredi Kartı Borç Ödeme, Şans Oyunları ve Hesaba Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para yatırma işlemlerine tıklayarak, istediğiniz hesaba havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayrıca, 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatarak hesap işlemlerinizi de ATM’ lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezlerinden ayrıca para yatırma ve para çekme ile ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz. 

Şekerbank ATM’den Kartsız Para Çekme

Şekerbank ATM’den kartsız para çekme işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Diğer tüm banka kartları da dahil olmak üzere, kartlı veya kartsız olarak Şekerbank ATM’lerinden, kart limitiniz dahilinde 3.000 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz. Şekerbank ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekme işlemizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

Kartsız işlemler menüsüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra para çekme kısmına tıklayarak telefonunuza gelen şifre ile birlikte para çekme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Günlük para çekme limiti kadar para çekebilmeniz mümkün olmaktadır. Bununla ilgili aklınıza soru takılırsa, mutlaka müşteri hizmetlerini arayarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. , 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatarak hesap işlemlerinizi de ATM’ lerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz