Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Fibabank Telefon Numarası Güncelleme ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fibabank Telefon Numarası Güncelleme ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fibabank telefon numarası güncelleme ve değiştirme işlemleri için önemli bir yazı hazırlamaya karar verdik. Özellikle de son zamanlarda telefon numaralarını değiştiren Fibabank müşterileri internet bankacılığı hesaplarına girmekte epeyce zorlanmaktadır. Bu durum ile karşı karşıya kaldığınızda korkmamalısınız. Çünkü cep telefonu numaranız değiştiği için bu durum epeyce normaldir. İnternet bankacılığı hesabınıza giremediğiniz gibi internet üzerinden de alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz de epeyce zordur. Bunun için mutlaka telefon numaranızı güncellemeniz gerekmektedir. 

Ayrıca internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirememenizin sebebi ise 3D güvenlik kontrolü için sizlere gönderilen şifreyi alamamanızdan kaynaklanmaktadır. Telefon numaranızı güncellediğiniz zaman ise rahatlıkla bu şifreyi alabileceksiniz. Peki, en çok merak edilen konudan bahsedelim. Telefon güncelleme işlemleri tam anlamıyla nasıl yapılır? 

Fibabank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Fibabank telefon numarası güncelleme işlemlerinizi ATM üzerinden yapamayacağınızı öncelikle belirtmek isteriz. ATM üzerinden para gönderme, alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirken telefon güncelleme ve değiştirme işlemlerini güvenlik gerekçesiyle yapamazsınız. 

Fibabank’ta bulunan hesabınızda kayıtlı telefon numaranızı yeni bir telefon numarası ile değiştirmek istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca 444 88 88 veya 0850 222 77 77 numaralı telefonlardan Fibabank müşteri hizmetlerine ulaşabilir cep telefonu numaranızı değiştirmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte en yakın Fibabank şubesine giderek cep telefonu numarası değişikliği için başvuruda bulunmanız da yeterli olacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz