Ana Sayfa Kartlar Akbank Axess Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Akbank Axess Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Akbank Türkiye geneli olarak en çok tercih edilen eski ve köklü bankalar içerisinde yer almaktadır. Akbank portföyü içerisinde yer alan Axess kart ise en çok tercih edilen kredi kartları içerisindedir. Bu yazımızda birçok kişinin aradığı ve çözmek istediği sorunlardan biri olan kredi kartı kapatma işlemlerini nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağız. Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte çok kolay bir şekilde kartınızı kapatmanız mümkün olacaktır. 

Kredi kartı avantajlarından yararlanmak ve aynı zamanda da limitini azaltmak için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Yazılarımızda nasıl limit azaltabileceğinizi de görebileceksiniz. Gelin sizlerle birlikte Axess kart kapatma işlemlerine göz atalım 

Akbank Axess Kart Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kart kapatma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan üç adımı tekrarlamanız mümkün olacaktır. 

En çok tercih edilen yöntemin ise telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı iptalini istemeniz olduğunu belirtmek isteriz. Akbank’ın telefon bankacılığı numaraları olan 444 25 25 numaralı telefonu veya ücretsiz hat olan 0850 222 2525 numaralı telefonu arayarak buradan kullanmakta istediğiniz kredi kartının iptalini istemeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde banka yetkilisinin ilk başlarda kredi kartınızı iptal ettirmemek için sizlere büyük bir çaba sarf ettiğini göreceksiniz. Ancak kredi kartınızı iptal ettirmek konusunda kararlıysanız yapmanız gereken kesin ve net bir şekilde bunu müşteri hizmetlerine bildirmek olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz