Fibabank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Fibabank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma
4 Şubat 2020 23:25
0
A+
A-

Fibabank kartınız olduktan sonra tüm alışveriş işlemlerinizde bu kartlarınızı kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Fiba bank kartlarıyla alışveriş yapmak için öncelikle kartınızın şifresi olması gerekmektedir. Şifre belirleme yapmadan kartınızın kullanılması mümkün olmayacaktır. 

Fibabank banka kartı ve kredi kartı şifresi alma için aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak rahatlıkla ödeyebilmeniz mümkün olacaktır. 

Fibabank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma 

Fibababank banka kartı ve kredi kartı şifrelerini almak istiyorsanız, aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak rahatlıkla kart şifrenizi almanız mümkün olacaktır. 

Fibabank Telefon Bankacılığı İle Birlikte Şifre Alabilme: Fibabanka telefon bankacılığı, 7 gün 24 boyunca aktif olarak hizmet vermektedir. Uzman müşteri temsilcileri sayesinde şifre almanın yanı sıra, diğer bir çok bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Sesli yanıt sistemi sayesinde, daha önce belirlediğiniz şifrenizi güncelleyerek şifre güvenliğini artırmanız mümkün.

Fibabanka bankamatik kartı için ilk defa yeni şifre almak  için;

  1. 444 88 88 ya da,
  2. 0 850 222 77 77 ya da,
  3. 0212 381 85 00 hatlı telefon numaralarını arayabilirsiniz. Burada yer alan numaraları arayarak rahatlıkla şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. 

Fibabanka bankamatik kartı şifresi alırken, banka temsilcileri sizden kimlik bilgisi ve kart bilgisi doğrulamanızı isteyeceklerdir. Bunun için, kızlık soyadı, doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgilerinizi girmeniz istenebilir.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.