Ziraat Maximum Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme

Ziraat Maximum Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme
23 Mart 2020 06:44 | Son Güncellenme: 26 Şubat 2020 16:25
1
A+
A-

Bu yazımızda Ziraat Bankasının en çok tercih edilen bir diğer kredi kartı çeşidi de Ziraat Maximum kart olmaktadır. Tüketiciler, sürekli Maximum kartı tercih ederek kullanmaktadırlar. Hatta bazen çok kullanımdan dolayı da borcunuz artmaktadır. Bazen de ödeyemez hale gelebilirsiniz. Bizler de ödeyemeyecek duruma gelenler için bu yazımızda nasıl kredi kartı ekstrelerini erteleyebilecekler. Ziraat Maximum kart borcu erteleme işlemleri için aşağıda yer alan bilgiler yardımıyla kolaylıkla başvuruda bulunabileceksiniz.

Ayrıca kredi kartı borcu ödemekte zorlanıyor ve gün geçtikçe borçlarınız birikiyorsa bir an önce kredi kartı limit azaltma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerektiğini de sizlere hatırlatmak isteriz. Limit azaltma işlemleri için sitemizde yer alan bilgilerle birlikte çok rahat bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Şimdi gelin sizlerle birlikte Ziraat Maximum kart borcu atlatma ve erteleme işlemlerini nasıl yapabileceğinize birer göz atalım.

Ziraat Maximum Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme

Ziraat Maximum kart borcu atlatma ve erteleme işlemleri için Ziraat Bankası şubelerine gitmenize gerek yoktur. İnternet bankacılığı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca çağrı merkezleri telefon numaraları üzerinden Ziraat Bankası Maximum kart borcu erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Ayrıca banka erteleme işlemleri için faiz miktarları uygulanmaktadır. Bankanızın uyguladığı faiz oranına ise bankanız ya da kredi kartı markanızın (örnek maximum, world vb.) internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Öte yandan kredi kartı ertelemeleri için uygulanan faiz oranı genel olarak piyasa faiz oranlarının çok üzerinden yer alıyor.

Ziraat Maximum Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme İşleri Hangi Gün Süre İle Yapılmaktadır?

Ziraat Maximum kart borcu atlatma ve erteleme işlemleri için başvurursanız maximum 3 ay süre borcunuzu erteleme işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. 3 aydan daha fazla borç erteleme işlemleriniz kabul edilmemektedir. Geciken borç ödeme işlemleri için ayrıca erteleme işlemleri insiyatifler içerisinde olmaktadır. Her banka kendi insiyatifi içerisinde erteleme işlemlerini gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. Faiz oranları için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.