Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti BBVA Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti bankası müşterilerinin sorduğu önemli sorulardan biri ise banka kartı ve kredi kartı şifrelerini nasıl belirleyebileceği sorusudur. Bu yazımızda Garanti Bankası müşterilerine önemli bilgiler vereceğiz. 

Garanti BBVA Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Garanti BBVA Banka kartı ve kredi kartı şifre alma adımları aşağıda gösterildiği gibi olmaktadır. 

Bonusflaş Uygulaması İle Şifre Alma: mobil bankacılık hizmetlerine ağırlık veren bankalardan biri olan Garanti BBVA, müşterilerinin kullanımına sunduğu BonusFlaş uygulamasıyla pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bonus Kart şifre alma işlemleri de uygulamanın içeriğinde yer alan hizmetlerden biridir. BonusFlaş uygulamasını;

Android işletim sistemli Samsung, Sony, Huawei gibi akıllı telefon markalarından birini kullanıyorsanız da GooglePlay üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kurduktan sonra “Yeni Kart Şifresi Al” seçeneğine giriş yaparak kolaylıkla Bonus Kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS İle Şifre Alma: SIFRE yazın, Bir boşluk bıraktıktan sonra kullandığınız Bonus Kart’ınızın son 6 hanesini yazın, Yine bir boşluk bıraktıktan sonra anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini yazın, Son olarak bir boşluk daha bıraktıktan sonra kullandığınız Bonus Kart’ınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini mesaja ekleyin.3340’a gönderin.

Telefon Bankacılığı İle Şifre Alma: 444 0 333 nolu Alo Garanti Müşteri Hizmetlerini aradıktan sonra, Sesli komut sistemine “Kart şifresi almak istiyorum” demeniz yeterli olmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz